2410
2553
عنوان

هر دف سوار آسانسور میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 81 پست

روز دومي كه اومديمخونه جديد گير كردم تو اسيانسور ميخاستم برم پشت بوم از تو انباري چيزي بردارم تو خرپشته موند اسانسور 

انقد صدا زدم و زنگ زدم هيچكي نميشنيد اخرخسته شدم نشستم كف اسانسور يه يه ساعتي اونجا استراخت كردم تا فهميدن اوردنم بيرون🙃

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از پل هوایی این ترسو دارم که هر لحظه فرو بریزه و من سقوط کنم . برای همین وقتی تنهام از خیابون رد ...

وا خدا نکنه. در ضمن خاک تو سر اطرافیانت. حتی شوخیشم زشته. 

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد...
روز دومي كه اومديمخونه جديد گير كردم تو اسيانسور ميخاستم برم پشت بوم از تو انباري چيزي بردارم تو خرپ ...

چقدر خونسرد هستی من کلا استرسم زیاد هست قدرت آرامش دادن به خودم و حفظ خونسردی ندارم

2720
آخه سقوط خیلی سریع رخ میده فکر نکنم انقدری مجال برا کاری یا فکری بده

طبقه ی اول باشه دو سه ثانیه...ولی بالاتر باشه بیشتر. فرصت داری دراز بکشی. حالا این راه هم خیلی موثر نیست ها. فقط شدت ضربه رو کم می کنه ظاهرا.  سعی کن سقوط نکنی.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
طبقه ی اول باشه دو سه ثانیه...ولی بالاتر باشه بیشتر. فرصت داری دراز بکشی. حالا این راه هم خیلی موثر ...

یه میله هست تو اتاق آسانسور اگه اونو سفت بگیریم پاهامونو ببریم بالا آیا بهتر نیست 

یه میله هست تو اتاق آسانسور اگه اونو سفت بگیریم پاهامونو ببریم بالا آیا بهتر نیست 

اول دستت می شکنه...بعد پاهات...

دور از جونت.

شما فقط سقوط نکن!

اون دراز کشیدن رو اساتید فیزیک می گفتن. دیگه کارشون همینه اونا. 

بیخودی ذهنتو درگیر کردی. سقوط آسانسور اتفاق معمول و شایعی نیست. خیلی باید بدشانس باشی که این اتفاق برات بیفته ها. اگه اونقدرا بدشانسی، دیگه خودتو به سرنوشت بسپار!  

اول دستت می شکنه...بعد پاهات... دور از جونت. شما فقط سقوط نکن! اون دراز کشیدن رو اساتید فیزیک می ...

همیشه دلم میخواد راه نجات تو هر شرایطی رو بدونم . نمیخوام وقتی دارم سقوط میکنم بگم ای وای حالا چه خاکی به سر بریزم  

2714
همیشه دلم میخواد راه نجات تو هر شرایطی رو بدونم . نمیخوام وقتی دارم سقوط میکنم بگم ای وای حالا چه خا ...

کار خوبی می کنی اتفاقا. مثلا کمتر کسی می دونه واقعا موقع زلزله باید چیکار کرد. کمتر کسی اجرا می کنه. همه تا زمین می لرزه حمله می کنن به سمت خروجیا!

آدم باید در مورد هر موقعیتی که ممکنه یه روزی توش قرار بگیره اطلاعات جمع کنه.

در مورد گم شدن تو جنگل...سیل...زلزله...آتش سوزی...

چند روز پیش داشتم در مورد باز کردن دست ها در صورت ربوده شدن یه فیلم آموزشی می دیدم.   البته دنبالش نگشتم. خودش داشت پخش می شد منم تماشا می کردم.

یهو شاید یکی ما رو ربود خب!

ای بابا...بدترش کردم؟ نه بابا نگران نباش. اینی که من می گم ایران نبود. یه جای خیلی بی تکنولوژی و داغ ...

بله دقیقاً، گاهی وقت ها اتفاقاتی می افتد که از بودن در آسانسور هنگام سقوط هم بدتر است چون خودم تجربه اش را داشتم.

مگ چند متر سقوط میکنه😁 یه ذره از پارکینک پایین تر  نگران نباش با گوشیت زنگ بزنی همه میریزن سر ...

سقوط کنی امکان مرگ هست🙄

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706