2737
2734

من قبلا استفاده کردم.لایه بردار بسیار قویی هستش.خیلی مراقب باش موقع استفاده.زیر چشمات نزنی.خیلی نازک بزن.بشدت پوست رو قرمز میکنه.البته اگه فرانسویشو گرفته باشی.ایرانیش بدرد نخوره

MSN

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلا استفاده کردم.لایه بردار بسیار قویی هستش.خیلی مراقب باش موقع استفاده.زیر چشمات نزنی.خیلی نازک ...

ایرانیش که ترتینوییه. روش زده بود ساخت فرانسه دیگه نمیدونم. حدود 8 سال قبل داشتمش اون موقع 9000 تومن خریده بودم الان 19500 شک دارم بهش.

2738
تهش یکم مونده یعنی واسه بیکینی بزنم صصررداره😆حیفه بریزم دور بزنم روشن نمشه 

نزن بابا.پماد زینک اکساید از داروخونه بگیر بزن هرجا که تیرس.سفید میکنه.من استفاده کردم.واقعا معجزه میکنه

MSN
نزن بابا.پماد زینک اکساید از داروخونه بگیر بزن هرجا که تیرس.سفید میکنه.من استفاده کردم.واقعا معجزه م ...

هی بنده خدا یکساله درگیرم سیاهی ارنج زانو سع تا دکتر پووست عوص کردم از طب سنتی بیگیر تا...میکوردرم ابریژن کردم.هنوزم اندر خم یک کوچه ام😕😣

هی بنده خدا یکساله درگیرم سیاهی ارنج زانو سع تا دکتر پووست عوص کردم از طب سنتی بیگیر تا...میکوردرم ا ...

تو بیا اینو استفاده کن.من خودم باورم نمیشد.زیر بغلمم میزنم.عین برف سفید شده.شما ژیلت استفاده میکنی واسه بیکینی یا موم؟

MSN
2706