2733
2734
عنوان

عدد بتا پس از سقط

3223 بازدید | 34 پست

خانما من دو سه هفته ای هست که سقط کردم الانم تقریبا خونریزیم تموم شده هفته قبل آزمایش بتا دادم 88 بود امروز آزمایش دادم عددش 7 بود...آیا حتما باید عددش به صفر برسه تا اوکی باشه؟

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

نه گلم خوبه عددش انشالله بارداري بعدي سلامت بياد بغلت

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه

الانم اوکی هست  یه هفته دیگه صفره 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم خوبه عددش انشالله بارداري بعدي سلامت بياد بغلت

ممنون عزیزم...ان شاء الله

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
2728

دیگه نمیخواد تیتر بدی من سه تا سقط کردم هواش دستمه

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
من فکر میکردم خونریزی باید ادامه پیدا کنه تا به صفر برسه عددش

نه   اون هورمونش تو خونه که کم کم میره   کاری به خونریزی نداره

2738
دیگه نمیخواد تیتر بدی من سه تا سقط کردم هواش دستمه

ان شاء الله که این بار سلامت بغلش بگیری...دلیل سقطتات چی بود؟

واسه من بخاطر اینه که شوهرم یه مقدار ضعیفه

نه   اون هورمونش تو خونه که کم کم میره   کاری به خونریزی نداره

یه دنیا ممنون از راهنماییت عزیزم. ..خدا سقط نصیب هیچکی نکنه

ان شاء الله که این بار سلامت بغلش بگیری...دلیل سقطتات چی بود؟ واسه من بخاطر اینه که شوهرم یه مقدار ...

من رحمم سپتوم داشت   یه دیواره که نمئذاشت رشد کنه و سقط میشد 

مطمئن  هستی دلیلش اینه چون اصولا اگر اسپرم جالب نباشه  لقاح نمیده

نه   اون هورمونش تو خونه که کم کم میره   کاری به خونریزی نداره

منم سقط دومم بود

منم سقط دومم بود

بیخیالش   بالاخره یکیش میمونه   سنگ مفته گنجشک مفت   

فقط بهشون دل نبند که اگر سقط شد اذیت نشی 

من رحمم سپتوم داشت   یه دیواره که نمئذاشت رشد کنه و سقط میشد  مطمئن  هستی دلیلش اینه ...

مطمئن نیستم...ولی از اول هر وقت آز داد حرکت اسپرمش خیلی ضعیف بود...دو ماه بود دارو میخورد حامله شدم

چطور میتونم از علت سقطم مطمئن بشم یا دلیلشو بدونم؟

2706