2726
عنوان

دورهمی تازه مادر شده ها (بچه های ناز زیر یک سال) تبادل اطلاعات و تجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 47389 بازدید | 6061 پست
آخیییی عزیزززم 😍😍جاش میخاره حتما  پشه ی بی ادب. حالا شبا اندازه 4.5تا قطره آبلیمو بریز تو ظ ...

قربونت برم عزیزم...عجب ایده جالبی. من که نمیدونستم آبلیمو ضد پشه هست....مرسی  بانووو جان

خانوما اگه تجربه ایی در مورد رفلاکس دارید بگید  آیا با دارو خوب میشن؟ خوابشون بهتر میشه؟ بچه ...

عزیزم حتما داروشو بدین خیلی اروم میکنه بچه رو  و علائم رفلاکسو کم میکنه. وگرنه اسید معده بچه رو داغون میکنه. اگه دکتر نوشته حتما بهش رانیتیدین بدین. بچه منم نمیخورد ولی گولش میزدم اینقدر مسخره بازی در میاوردم تا دهنشو باز میکرد یه قطره میریختم دهنش و اون اصلا متوجه نمیشد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای التهاب نمیری توآنقدرخندیدم دلم ضعف رفت😂😂😂😂پس خداروشکراوضاع روبراهه راستی التهاب شماشغلتون چی ...

عزیز دلم ایشالا همیشه بخندی   اره تقریبا رو به راهه... من شهرداری کار میکنم عزیزم.

جیگر جیگر جیگر جیگر.... لوپاشو خیلی ببوس. خدا نگهش داره براتون. 

ما خودمونم نگران بچه ها نباشیم پدرها و پدر بزرگ و مادربزرگها مارو از استرس داغون میکنن بس که نگران بچه ونوه هاشونن بخدا  

2728
سلام دوستای عزیزو گرامی خودم طاعات و عبادات قبول میبینم که هنوز درگیری هاتون با بچه تموم نشده هرچن م ...

ااا سلااام خوبی😀😀 باور کن دوروزه ب یادتم همش میگفتم ینفر دیگم باما بود اسمش آدرینا بود دیانا بود درگیر کاربریت بودم ک اسمت چی بود صدات کنم ببینم کجایی😀😀.

آخیییی خدا حفظش کنه😍😍😍 چجوری کچل کردی؟گذاشت؟ من یکم پشت موهای علی رو میخاستم بزنم اصلا نزاشت انقد تکون خورد

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
فرنی خرمایی چجوریه؟ ببین توش شیرخشک داره یمقدار ولی انگار اذیتش نمیکنه.البته اینم بگم ک همچین مفصل ...

واقعامنم دوست دارم بگیرم مثلاجایی که میری بی غذانمونه یایه وقتایی حوصله نداری بهش بدی بخوره ببین پوست خرماروبکن بعدباآبجوش له کن فرنی میپزی باآب اینم اضافه کن توش بعدم که ازحرارت افتادشیرخشک بریزتوش نیکان خیلی استقبال کردحالادیشب توش بجای شیرخشک موزرنده کردم😝😝

سلام دوستای عزیزو گرامی خودم طاعات و عبادات قبول میبینم که هنوز درگیری هاتون با بچه تموم نشده هرچن م ...

وای سلام آدرینا من دیروزتولیست دنبال اسم تومیگشتم خوبی گل پسراخوبن گل دخترت خوبه شماهم نمازروزه هاتون قبول شمامیگیری یانه ای بابابچه روچراکچل کردی ببین واقعاحرکت بدیه چون دکترهامیگن اصلاتاثیری نداره توپرپشتی یاچیزی فقط آسیب میزنه به پوست بچه😘😘

صددرصدداره تمام علائم گواهه چرانمیدی مگه همسرت دکتره پسرمنم همسرم نمیبردرفلاکس وآلرژی شدیدداره الان ...

باید باز ببرمش دکتر 

خوابش هم بهتر میشه؟؟

راستی معذرت میخوام پی پی ش چطوری بود پسر شما؟؟؟

مثل سفیده تخم مرغ بود داخلش

یا ارحم الراحمین
عزیزم اگه دکتر بهش رانیتیدین داده حتما بهش بده وگرنه بهد یمدت نا آرومیش کم نمیشه ک هیچ سینتم دیگه نم ...

رانیتیدین مخصوص کودکان هم هست

این که دکتر داده برای بزرگسالان بود و کودکان خیلی هم بد مزه بود

چطوری بهش بدم بالا نیارش؟؟

یا ارحم الراحمین
عزیزم حتما داروشو بدین خیلی اروم میکنه بچه رو  و علائم رفلاکسو کم میکنه. وگرنه اسید معده بچه رو ...

مدت مصرفش تا کی هست؟

بچه شما فقط رانیتیدین میخوره ؟

نتیجه گرفتی؟؟

یا ارحم الراحمین

پسر منم ۴۰ روزش هست 

تو خواب نفسش میگیره و سیاه میشه و باید بزنیم پشتش تا نفسش برگرده

دکتر میگه رفلاکس داره و شربت رانیتیدین داده بهش ولی فایده نداشته

کسی بوده بچش اینطور بشه؟

چی کار کردین تا خوب بشه

به خاطر این موضوع خیلی ناراحتم و اصلا  خواب نداریم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2706