2726
عنوان

بیاین براتون زیارت عاشورا بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 52 پست
لطفا واسه مادرم دعا کن،قراره عملش کنن ،نگرانم😔

چشم الهی امام حسین کمک کنه عمل خوبی داشته باشن

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه من بخون امروز رفتم سونو گفت کیسه زرد جنینم یکم از نرمال بزرگه گفت اگه تا ده روزه دیگه درست نشه و قلب جنین تشکیل نشه باید سقط کنم 

دعا کنین خدا هدیش رو ازم نگیره 

دعا کنین خدا به بزرگیش از گناهام بگذره و بچم رو ازم نگیره 

یک ساله خیلی درد کشیدم که حالا با انتقال خدا خواست باردار شدم حالا دکتر اینطور میگه 

دعا کنین منم واستون ایت الکرسی میخونم

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘

ممنون عزیزن دعا کن این ماه حاجتمو بگیرم منم واسه مریضتون 100تا صلوات میفرستم😊

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

برای من عزیز 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

برای خواهرم دعا کن خواهش میکنم مجرده یه ازدواج سریع وموفق خدا براش مقدر کنه.دعات میکنم.خدا مریصتونو به حق فاطمه زهرا(س)شفای خیر بده الهی آمین.اللهم صل علی محمد وال محمد.

❤ 
ممنون عزیزن دعا کن این ماه حاجتمو بگیرم منم واسه مریضتون 100تا صلوات میفرستم😊

خیلی ممنون الهی شما هم حاجت رواشی ممنون بابت مهربونیت

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

اگه میتونی برای من هم بخون.

حاجت روا بشی عزیزم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706