عنوان

کسی میدونه آزمایش های آی وی اف چی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 22 پست
گفتم ببین آزمایش داره چطوره , مراحلش چی هستن , 

برو مرکز ناباروری شهرتون

ویزیت که بشی خود دکتر سونو میکنه و داروهای تحریک تخمک گذاری بهت میده و بهت میگه مثلا روز سوم پریودی بری برای سونو...بعدش مثلا روز 11 پریودی بری برای تخمک کشی .......بعدش خبر میگیری که چندتا جنین برات تشکیل شده و بعد میگن مثلا سه ماه دیگه این داروها رو بخور و بیا برای انتقال جنین 

من خرداد95 رفتم برای شروع مراحل و مهر95 حامله بودم ، شکرخدا اونم دوقلو 

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

معمولاً برای شروع سیکل آی وی افزود باید روز سوم پریودی بری سونو واژینال بعد یک ماه بهت داروی ال دی می دن تا تخمدانها یک ماه تخمک سازی نکنند و به اصطلاح استراحت کنند به ماه دیگه با حجم زیادی آمپول تخمدانها رو تحریک می کنند بعدش باید بری عمل پانکچر تا تخمک‌های سالم رو توی اتاق عمل بردارن بعد از بیمارستان مرخص می شی و تخمک های خوب با اسپرم شوهرت بارور می شن و توی محیط آزمایشگاه رشد می کنند تا جنین چند سلولی تشکیل بشه بعد بیمارستان با شما تماس می گیره که چه روزی برای انتقال جنین ها که بهش می گن رویان بری بیمارستان 

توی بیمارستان بدون بیهوشی با یک دستگاه شبیه سرنگ بزرگ جنین ها رو از واژن وارد رحم می کنند و بعد باید دو هفته صبر کنی و بعد بری آزمایش بارداری بدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم کیستت چند سانته کار خاصی انجام دادی حامله شدید

آندومتریوزم چون خیلی کوچیک بود دکتر گفت نیازی به جراحی نداری , کمی قرص بهم داد و گفت تو روزهای تخمک گذاری اقدام داشته باش

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم