2410
2553

میخوام برم آی وی اف ولی نمیدونم دقیق کی برم , بعد پریودی برم یا وسطای پریودی , هیچ آزمایشی هم ندادم کسی نمیدونه چی هستن 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
کی برات آی وی اف تجویز کرده ؟ همینطوری  که بهت نگفتن ؟

آره دکتر بهم گفته قراره برم پرونده درست کنم پیش دکتر ولی میخواستم بدونم کی برم خوبه , دکترم رو میخوام عوض کنم گفتم ببینم نظر اون یکی دکتر چیه , از آی وی اف میترسم خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اونجا رو نمیدونم ولی تهران میگن دکتر نصر خیلی خوبه

فعلا گفتم برم اهواز ببینم دکتر چی بهم میگه 

2714
اونجا رو نمیدونم ولی تهران میگن دکتر نصر خیلی خوبه

نمیدونی اگه خواستم آی وی اف انجام بدم بگم تعیین جنسیت هم برام انجام بدن چند در صد امکان داره همون جنس دلخواهم باشه 

نمیدونی اگه خواستم آی وی اف انجام بدم بگم تعیین جنسیت هم برام انجام بدن چند در صد امکان داره همون جن ...

تعیین جنسیتم میشه کرد ولی صد در صد نیست بازم از دکترت بپرس شما مشکلت چیه کا باید آی وی اف کنی؟

چقدر حسرت  به دلیم‌ 
تعیین جنسیتم میشه کرد ولی صد در صد نیست بازم از دکترت بپرس شما مشکلت چیه کا باید آی وی اف کنی؟

پس میگن آی وی اف صد درصد  هست 

آندومتریوز دارم و مشکل تخمدانی , فولیکول هام خیلی کوچیکن و سمت راست اصلا فولیکول ندارم

منتظر جوابت هستم عزیزم کبست اندومتریوز هم دوشتی

آی وی اف انجام ندادم , ولی یکی از آشناهام انجام داده پیش دکتر نقاب اهواز و براش گرفته بود .

کیست آندومتریوز هم دارم

پس میگن آی وی اف صد درصد  هست  آندومتریوز دارم و مشکل تخمدانی , فولیکول هام خیلی کوچیکن و ...

سلام 

عزیزم من شبیه شمام اندو دارم با ذخیره کم فولیکول ریز 

روز ۲ پریودی برو دکتر تا سونو انجام بده من چندتا دکتر گفتن ای وی اف وتخمک اهدایی این دکترم  بهم گفت چون فولیکول داری دارو میدم رشد کنند از خودت استفاده کنیم شما چندتا دکتر برو ببین چی میگن پیش یه نفر نرو 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706