2737
2734
عنوان

دلم گرفته

519 بازدید | 54 پست

دلم گرفته از دیشب با شوهرم قهریم..دلم واسش تنگ شده اما نمیخام بهش زنگ بزنم..دیشب بهش گفتم دیگه کاری به زندگیت ندارم 😢اما من بدون اون میمیرم..صبح بهم فقط صبح بخیر داد اما من سرد جوابشو دادم دیگه خبری ازم نگرفته..دلم هواشو کرده ..چرا خبری دیگه ازم نمیگیره چرا نمیگه خوشگل من چی میکنه ..اولین باره ۱روز از هم بیخبریم ..دیشب شب نحسی بود حرفای خوبی بهم نزدیم 😢😢تو این ۱۰ .۱۱ ماهی که با همیم اولین باره اینجوری بشه 

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عروس خانوم اول آذر عروسیته ها. دعواهای قبل عروسی بیشتر از استرس نشات میگیره. برو سراغش نزار طولانی بشه. خوشبختی بشی الهی😍

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
2738
دلم گرفته ..کسی رو نداشتم درد ودل کنم گفتم اینجا بگم 

فدات بشم ،چرا آخه قهرررر

برو باهاش آشتی کن یا نه،یه شام خوشمزه درس کن به خودت قشنگ برس وقتی اومد باهاش آشتی کن 

بی تو با بدن لخت خیابان چه کنم🍀با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم😞
فدات بشم ،چرا آخه قهرررر برو باهاش آشتی کن یا نه،یه شام خوشمزه درس کن به خودت قشنگ برس وقتی اومد با ...

عقدیم .هنوز عروسی نگرفتیم

عروس خانوم اول آذر عروسیته ها. دعواهای قبل عروسی بیشتر از استرس نشات میگیره. برو سراغش نزار طولانی ب ...

ممنونم..اره بخدا بیشتر استرس ..حرفای بقیه ..دوس دارم خودش بیاد سراغم😢

2706