2726
عنوان

من یه مادرم 😥

298 بازدید | 8 پست

گاهي مادر ماندن خيلي سخت است ...

من يك مادرم 🦋

مادر دخترکی2ساله ،پر از شيطنت ،پراز بازيگوشي ،پراز كارهاي اشتباه ،پراز قضاوت غريبه و آشنا ...

🦋من يك مادرم با همه صبوري مادرانه 🦋كه هر لحظه شيطنتش را به جان مي خرم و لبخند مي زنم .

🦋من يك مادرم با همه محبت مادرانه 🦋كه با هر آخي كه مي گويد از جا مي پرم و پروانه وار دورش مي چرخم .

🦋من يك مادرم با همه عشق مادرانه 🦋كه هر لحظه مي بويمش و باز مي بويم

اما گاهي ...

باهمه صبوري ،با همه محبت ،با همه عشق مادرانه ،در تنگناي سختي ها و مشكلات نياز دارم ...به يك تكيه گاه ،يك تكيه گاه امن ،كه پناه گريه هاي پنهاني ام باشد ،كه راز دار قصه هاي نگفته ام باشد كه همراهم باشد 🦋

گاهي ...

با همه نيرو و عشق مادرانه كم مي آورم

وقتي تنهايم ،وقتي نيست اون تكيه گاه امن ...

وقتي مدام زير ذره بين قضاوتم ...وقتي بايد حرفهايم را در خودم خفه كنم ...🦋

گاهي با همه صبوري ام زار مي زنم از خستگي و پريشاني ...

🦋گاهي با همه مادرانه ام هم نمي توانم ...

نمي توانم به سختي ها بخندم...

نمي توانم با كجي ها بسازم ...

نمي توانم ...

شايد نمي توانم مادر بمانم ...

🦋گاهي مادر ماندن خيلي سخت است 🦋

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 

دوستان میشه بیزحمت برای دخترم به حمد بخونید دیگه با یه نوزاد کم اوردم.... ممنون از دوستان نی نی سایتی😦😦

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برات خوندم عزیزم. توام برای من لطفا یه صلوات بفرست. دختر 5 ساله م بیچاره م کرده😟

ممنون منم برای همه دوستان صلوات میفرستم... 

منم یه پسر 2ساله دارم که وحشتناک وروجکه.تنها بازی نمیکنه همش باید کنارش باشم.بعد از نماز عشا دو رکع نماز براش میخونم.از خانوادمم دورم.خیلی سخته مخصوصا کنایه و قضاوت های اطرافیان

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
منم یه پسر 2ساله دارم که وحشتناک وروجکه.تنها بازی نمیکنه همش باید کنارش باشم.بعد از نماز عشا دو رکع ...

اره بخدا میدونم سخته فکر کنم من با یه نوزاد دوماهه کنار دستمه کسی نیست مثل شما از خانواده ام دورم و مدام قوم شوهر  هر کار کنم قضاوتم میکنن  ... تازه هر دفعه بچه یکسال و نیمه میزنتش