2737
2739
عنوان

بیماری سلیاک

| مشاهده متن کامل بحث + 22764 بازدید | 77 پست
تهران هستید شما؟ ببینید تشخیص خیلی مهمه و صرفا تیتر بالا نمیتونه گویای سلیاک باشه  حتما پیش دک ...

نه کرمانم.اره بالا نیست و مشکلات دیگه ای هم نداشت ولی استرس شدیدی رو تحمل میکنم و ترس از عوارضش و لاغری شدیدی که دارم . شما طی دوره یکساله بهبودی عارضه ای دیگه پیدا نکردین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاهش وزن من طی 9 شروع شده که اول فک کردم بخاطر فشار و استرس شدیدی که داشتم وزن کم کردم که بعد به دکت ...

زمانی میشه گفت فرد سلیاک داره که هم تیتر بالا باشه و هم بایوپسی ... بنظرم یکم زود قضاوت کردن ولی بهرحال اگر رژیم رعایت بشه نباید کاهش وزن داشت

ی چیزدیگه اینکه برای ازمایش ه

آزمایشگاه خیلی خوب برید مثل دانش تهران

نه کرمانم.اره بالا نیست و مشکلات دیگه ای هم نداشت ولی استرس شدیدی رو تحمل میکنم و ترس از عوارضش و لا ...

من سال اول رژیمم مشکل داشت بخاطر همین مشکلات رفع تشد از سال دوم کم کم بهتر شدم و دیگه مشکلی نداشتم

اجازه بدید از دوستان سلیاکی کرمانی دکتر و ازمایشگاه بپرسم بهتون اطلاع میدم

چند سالتونه شما

2731
نه کرمانم.اره بالا نیست و مشکلات دیگه ای هم نداشت ولی استرس شدیدی رو تحمل میکنم و ترس از عوارضش و لا ...

بخاطرسلیاک استرس دارید یا مسایل دیگه. خود استرس میتونه باعث لاغری بشه

من سال اول رژیمم مشکل داشت بخاطر همین مشکلات رفع تشد از سال دوم کم کم بهتر شدم و دیگه مشکلی نداشتم ...

دکتر خوب که اینجا هست ولی وقت برا چند ماه بعد میدن . اگه کسی هست که اینجا منوراهنماهی کنه بهم معرفی کنید ممنون میشم .جسارتا شماره ام رو به خاص میفرستم که اگه کسی بود جهت راهنمایی بگین از طریق تلگرا  م  یا واتساپ تماس بگیرن. 34سال دارم

[QUOTE=92223817]بخاطرسلیاک استرس دارید یا مسایل دیگه. خود استرس میتونه باعث لای بشه 

قبلا بخاطر مشکلات دیگه استرس شدید داشتم . الان نگران این بیماری و ترس از لاغر شدن بیشتر 

عزيزم من خودم سلياكي هستم سوالي داري بپرس

سلام شما چطوری نون و کیک میپزید 

بچه خواهر من بجز گلوتن ب تخم مرغ هم حساسیت داره 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
2738
بله من متاهلم ولی اقدام نکردم  بله اگر تیتر بالا باشه و رعایت نشه باعث سقط میشه

سلام عزیزم دکتر برای من حساسیت به نان تشخیص دادند ولی نگفتند که سلیاک هست چون نمونه برداری هم انجام مدادن این جواب ازمایشمه من سر در نمیارم یه راهنمایی میفرمایید

lgG:7.96

lgG:51.6

هرچیز که در جستن آنی،آنی
2706