2726
عنوان

دارم از دلهره میمیرم توروخدا بیاین

448 بازدید | 32 پست

بچه ها من پریودام دردناکه مثلا ازوقتی شروع میشه یه نصف روز درد دارم اگه مسکن بخورم خوب میشم وگرنه خیلی اذیتم میکنه.

ازونجایی که همش تو نت درمورد پریود دردناک میخونم چند وقته میترسم آندومتریوز داشته باشم چون گاهی درد و ضعف عصب سیاتیکم دارم اینقد ترسیدم که جرات ندارم برم دکتر همش میترسم بگه آندومتریوزه و باید زودتر باردار بشی منم کابوسم بچه داشتن و اصلااااااا فعلا قصد بارداری ندارم توروخدا راهنماییم کنید خواب و خوراک ندارم

من يه هفته قبل پريوديم مجبورم قرص بخورم تا پريوديم فكر نكنم چيزى باشه مگه چقدر دردناكه

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من يه هفته قبل پريوديم مجبورم قرص بخورم تا پريوديم فكر نكنم چيزى باشه مگه چقدر دردناكه

من فقط روز اوله اونم درحد نصف روز ولی دردش درحدیه که دلم میخواد گریه کنم

من فقط روز اوله اونم درحد نصف روز ولی دردش درحدیه که دلم میخواد گریه کنم

خب همه همينطورن من بعضى وقتا گريه ميكنم طبيعيه

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
درد پریود من یه هفته قبلش شروع میشه تا دوروز بعدش هم ناجورادامه داره.دوتا بچه هم دارم. 

واقعا؟؟ آدم اینجا حرف میزنه آروم میشه. میدونید من مشکل زانو درد شدیدم قبل پریود دارم علائمو میذارم کنار هم مثل دیوونه ها همش خودمو داغون میکنم 

2706