2733
2734
عنوان

وااای بچه م دو ماهه شد و هنوز نخندیده.خییییلی نگرانم...

| مشاهده متن کامل بحث + 6197 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای الان دیدم تاپیک مال قبله ولی اینو میگم  پسر من تشخیص بی بی دیجیتال  گرفت از یه مشت بی سواد  و از زمان تولد خندید و تماس چشمی داشت  ولی کلی علایم بهم زد و همشم مال فضای مجازی و .... بود.

بچه خواهرم تا ۴ ماه چشماش فقط تو سقف بود و نمیخندید و... وخیلیم سالم هست و مامانش اصلا براش مهم نبود.

هرکس این پستو میبینه نگرانی بی مورد راجع به بچش نداشته باشه و فقط از زمان تولد مجازیو قطع کنید و بزارید مستقل بشه کم کم . نگرانیو از خودتون دور کنیدونشید مثل من. که نگرانی بدترین چیزه.

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
😍😍😂😂😂چ نگرانی هایی داریم تا بزرگ بشن🥲

این یه موردش بود.من سر تماااام مراحل رشدش همینطور آشفته شدم و افسردگی گرفتم.مثلا یه کم دیر راه افتاد.میگفتم نکنه فلجه نکنه هیچ وقت راه نره.سر حرف نزدنش میگفتم نکنه لاله و.....الان داغونه داغونم از بسه غصه های الکی خوردم.اما هنوزم همینطورم

این یه موردش بود.من سر تماااام مراحل رشدش همینطور آشفته شدم و افسردگی گرفتم.مثلا یه کم دیر راه افتاد ...

چرااا اخه خودتو اذیت نکن

هرچند خودمم ی مدت دخترم نوزاد بود گیر داده بودم چرا چینه ی پاش کمتره حتما پاهاش کوتاه بلنده😂

2738
منم پسرم 70 روزشه هنوز نمیخنده هرچی باهش حرف میزنم واسه واکسن بردمش گفت باید بخنده من نگرانم  ...

سلام بجه ي منم 67 روزشه و نميخنده و ارتباط ﭼشميش كمه و نگاهمون نميكنه وقتي باهاش حرف ميزنيم خيلي نگرانم خيلي  

پسر من هم دوماه و هفت روزشه نمیخنده، خییییلی نگرانشممم، نمیدونم چیکار کنم😥😥

سلام بجه اتون بهتر شد?  ارتباط ﭼشمي و واكنش داد?  خنديد?  ﭘسر منم 67 روزشه نگام نميكنه و نميخنده دارم دق ميكنم همش تو جمع ازم سوال ميكنن ﭼرا بﭼت نميخنده ﭼرا نگاه نميكنه? 😔

دیگه حااالم داره از استرس بهم میخوره...هر روز یه استرس و نگرانی جدید

سلام خيلي وقته از اين تاﭘيست ميگذره بجه ي منم دوماه و ده روزشه و تا الان لبخند نميزنه و خيلي نگرانم

ممنون ميشم تجربتون رو با من به اشتراك بزاريد  

سلام خيلي وقته از اين تاﭘيست ميگذره بجه ي منم دوماه و ده روزشه و تا الان لبخند نميزنه و خيلي نگرانم ...

سلام عزیزم تو رو خدا بچت خندید ؟نگتاهت کرد .پسر منم دو ماهشه نارطبغط چشمی داره نمیخنده ‌‌.خواهش میکنم جوابمو بده