2733
2734
عنوان

حال و روز وحشتناک من و دلم😭😭😭😭

2003 بازدید | 50 پست

بچه ها اسمشو هرچیزی که میخواین بذارید.

برام جانماز اب نکشید چون دارم منفجر میشم و گنجایش هیچ حرفی رو ندارم

خودم میدونم چکار کردم و خدای خودم.

دوستایی که قضیه رو نمیدونین ازم نخواید کوتاه توضیح بدم چون به اندازه کافیتوی دوتا تاپیک شرح دادم و کوتاه تر از اون نمیشه توضیح داد.

بهش زنگ زدم.

نمیدونید چه حال و روز فجیعی دارم.قلبم داره از سینه م میزنه بیرون.دیشب تا صبح حتی یک دقیقه پلک نزدم.پشیمونم و پشیمون نیستم.حال خودمو دقیق نمیفهمم.

یه اتفاق بد توی خانواده افتاده و یه مدت درگیر اون بودم.دیروز صبح بالاخره تونستم برم کلاس و جلوی ترمینال دیدمش.

با کلی کلنجار رفتن با خودم و وجدانم و غرورم دیشب ساعت ۷ غروب که از دانشگاه برگشتم شهرخودمون از تلفن عمومی زنگ زدم و چندبار قبل از بوق خوردن قطع کردم.با استرس وحشتناک بالاخره گوشیو نگه داشتم.درست فکر میکردم تپش قلب شدید و یخ بستن دستام بعد الو گفتنش.

گفتم اینم پنج دقیقه.ولی قسم خوردی بعدش دیگه نیستی.

دبه کرد که از گوشیت زنگ بزن.گفتم من سر پنج دقیقه قطع میکنم حالا هرچقدر دوست داری حاشیه برو.

مثل رمان نوشتی 😊

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
این چ مدلیه یاد گرفتین اخه هی ازم سوال نپرسین تو تاپیکای قبل گفتم خو ما قبلیارو نبودیم مث فیلم ترکی ...

دقیقااااا😕

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

سیامک مگه همون نیستی گفتی معتادشده دوتازن طلاق داده زده توصورتت

شمام که شوهر داری 

بیکاری برای یه ادم بی سروپا اون که دیگه سیامک بچگیت نیس اون موقشم  ..همچین ادم با ثباتی نبود دوتازنم یدزدی داشتن جداشدن 

این چ مدلیه یاد گرفتین اخه هی ازم سوال نپرسین تو تاپیکای قبل گفتم خو ما قبلیارو نبودیم مث فیلم ترکی ...

همین واقعا.ی لحظه میخوایم بیایم سایت ی سر بزنیم میبینی ی تاپیک نیم ساعت وقتمونو میگیره.این چه وضعشه واقعا

گفت ده سال بدبختی رو مگه عمه م تو پنج دقیقه برات بگه.خاری و ذلتی که به روزم اوردی رو چطوری بگم که تو پنج دقیقه حق مطلب ادا بشه؟

بازم همون صدای دورگه و بغض الود.

هیچی نگفتم.فقط سکوت کردم.نمیدونم چرا هرچقدر فکر میکنم یادم نمیاد چیا گفت.

گلایه کرد ازم.

شوهرمو نفرین کرد.

یه کم گیر داد حداقل خودت یه چیزی بگو که گفتم حرفی ندارم.

و در اخر گفت فکر نمیکردم زنگ بزنی واسه همین همه حرفام از یادم رفته مثل همون روزا که کلی حرف جمع میکردم بهت بگم تا نگات میکردم یادم میرفت.

گفتم دیرم شده حالا ک حرفی نداری قطع میکنم.

گفت اره بدو برو ور دل شوهرت الان دلتنگت شده.بدون خداحافظی قطع کرد.

حرفاش هیچ سر و ته نداشت ولی واسه به هم ریختن من بدبخت کافی بود.امیدوارم سر قولش بمونه

😭😭😭😭😭

2706