2737
2734
عنوان

ازخدا میخوام ببینه فقط خدا...

525 بازدید | 12 پست

سلام 

میخواستم حرفهامو به یکی بگم گفتم بیام اینجا بگم  

همسایه ما با دوتا بچه های کوچیکش میرفتن پیاده روی کربلا پسر بزرگش کلاس 5ام هست گفت درسش عقب میمونه منم گفتم باشه خونه ما از ته دلم گفتم بعد با همسرم مشورت کردم اونم قبول کردالان چند روزه ما 4تا بچه داریم  

وقتی برا خداحافظی اومدن دم در خیلی اشک ریختم   

اخه شوهرم تاحالا کربلا نرفته منم دوبار رفتم یه بار مجرد بودم یه بارم بعد از ازدواج طی جریانی رفتم  

الانم خودم سه تا بچه دارم شرایط مالی وشرایط شغلی همسرم نمیتونستیم بریم  

به خدا گفتم خدایا من تنها با تو معامله میکنم خودت شفا بده خودت گرفتاریمون را حل کن ماهم بتونیم بریم

التماس دعا از همتون

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله به زودی قسمت من و شمایی که نرفتین بشه عزیزم

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

انشالله هم شما هم من قسمتمون بشه بریم

یا وتر الموتور 

یا عیاث المستغیثین

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

ان شالله بزودی زود زود امام حسین ع میطلبتون🙏التماس دعا

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

انشااله قسمت بشه باهمسرت بری عزیزم خیلی خوبه که بچه همسایه رو نگه داشتی خیلی کارخوبی کردی

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
انشااله قسمت بشه باهمسرت بری عزیزم خیلی خوبه که بچه همسایه رو نگه داشتی خیلی کارخوبی کردی

ممنون عزیزم انشاا... از دعای خیرت با شما همسفر بریم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.