2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ترنم خانم خوب هستید صفحه های اول تاپیکو که خوندم گفتم کاش باشین جوابمو بدین  من لوله هام چچسبندگی داره تنبلی تخم دان دارم و کم کاری تیروئییدو چند فیبروم کوچک در رحم  خلاصه  داغونم میشه کمکم کنین  .خیلی دوست دارم باردار بشم  قبلا زیر نظر دکتر یه بارداری پوچ داشتم که زیر نظر دکتر بودم و دوسال ار سقط گذشته والعان میرم دکتر باردار نمیشم عکسم گرفتم که چسبندگی اطراف لوله دارم  درمون دارم اصلا    

2728

سلام زری خانم من۲دختردارم که ازنوزادی مشکل یبوست دارند دختربزرگم الان که بزرگترشده کمی بهتره ولی دختردومی حدود۳سالش هست یبوستش معمولاشدیده

تواین چندسال براشون خیای کارها کردم مثل ماساژ مداوم شکم وزیرشکم.خوردن میوهایی مثل الو وانگور و....یاپودر پیدرولاکس و روغن زیتون 

ولی واقعاتغییرچشمگیری نداشت خیلی ناراحتم تاحالاهم دکترزیادبردم ودارو دادم یه هفته خوبن دوباره شروع میشه 

جزاین کارهایی که من کردم راه حل اساسی تر نداره؟

اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن

سلام عزیزم یه سوال داشتم .این دستوری که زری خانم گفته سیاه دانه برای درمان ناباروری... حالا هر کسی به هر علتی ناباروری داشته باشه واسش خوبه؟؟؟مثلن اگه کسی ایمنی بدنش بالا باشه و جنین رو پس بزنه و یا سقط بشه...ایا طب سنتی براش راهکاری داره؟؟همین دوسین و خرما و سیاه دانه براش خوبه؟؟؟؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
سلام عزیزم یه سوال داشتم .این دستوری که زری خانم گفته سیاه دانه برای درمان ناباروری... حالا هر کسی ب ...

اره عزیزم خیلیا با این روش بعد ده سال هجده سال که بار دار نشده بودن  انجام دادن  وباردار شدنه  

2706