2726
من شوهرم مشکل داره هم تعداد اسپرماش هم تحرکش...یعنی خرما و سیاه دونه جواب میده!؟

ایشاله جواب میده فقط هرروز ناشتا بهش بده بخوره 

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ترنم جان.تازه این تاپیک رودیدم ولی سوالم در مورد نازایی نیست

میخواستم ببینم براسیاهی زیرچشم و بی رمق بودن صورت طب اسلامی راه حلی داره؟کمی کم خونی دارم ولی زیادنیست ازقرص آهن بدم میادونمیخورم 

اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن
سلام ترنم جان.تازه این تاپیک رودیدم ولی سوالم در مورد نازایی نیست میخواستم ببینم براسیاهی زیرچشم و ...

گلم سه شیره برا کم خونی خیلی خوبه و خوده سیاه دونه سیاهی دور چشم هم براتون میپرسم 

2728
من شوهرم مشکل داره هم تعداد اسپرماش هم تحرکش...یعنی خرما و سیاه دونه جواب میده!؟

بله عزیزم عالیه دستورش صفحه اول هست طبق اون هردو پیش برید به زودی نتیجه میگیرید ما واریکوسل هم داشتیم ک به راحتی جواب گرفته

سلام گلم. من ی سقط اجباری تو چهارماه و نیم داشتم(فولیک نمیخوردم اما با لتروزول باردارشده بودم)الان ...

فولیک اسید ۵ نخور خیلی دوزش بالاست من قبلا جایی خوندم احتمال اتیسم تو فرزندی که مادرش دز بالا اسیدفولیک مصرف کردن بیشتره

بادام درختی منبع خوب اسیدفولیک سعی کن طبیعی مصرف کنی

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

اتفاقا همین چیزا باعث شده بچه تون جنسیتش این بشه برا پسرتون سردی خوردی همسرت گرم تر بوده میگن برا تع ...

عزیرم من خیلی دوست دارم بچم پسر بشه یعنی خودم گرمی نخورم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فولیک اسید ۵ نخور خیلی دوزش بالاست من قبلا جایی خوندم احتمال اتیسم تو فرزندی که مادرش دز بالا اسیدفو ...

ممنون گلم.بادام روزی14تا میشکونم و میجوم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
سلام ترنم جان.تازه این تاپیک رودیدم ولی سوالم در مورد نازایی نیست میخواستم ببینم براسیاهی زیرچشم و ...

سلام

پودر جوانه گندم با شیر و روغن زیتون خمیر کن و بزن به پوستت 

اب کافی میوه سبزیجات تازه بخورید

به پوستتون کرم پنکک نزنید

برا شفافیت و لک 

گل سرشوی رو با گلاب خمیر کن بزن 

نیم ساعت رو صورت بمونه

پوست ممیوه ها و بمالونید به صورتتون

2706