2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم يه سوال داشتم  خوردن چاي ترش در بارداري ضررداره؟روزي يك بار ؟ براي تنظيم فشارم ميخ ...

نه چای ترش ضرر نداره

برا پایین اوردن فشار مرکبات بخوربد

ماست شیرین

دوغ بدون گاز و بی نمک

سیر خام 

سلام زن داداش من جدیدا دارو نخوره پریود نمیشه کم کاری شدید تیرویید داره و این بار که رفت آزمایش گفتن ...

همون دوسین ناشتا برا پرولاکتین برا مشکل تیرویید برا قاعده نشدن  و... مفیده

ولی کنار دارو شیمیایی جوابگو نیس

چه داروهایی مصرف میکنه

میتونم ازمایشاتش رو ببینم

2720

میتونید در مورد زخم و عفونت بخیه بعد از زایمان به من راهکار بدید ؟ 

من زخم پرینم عفونت کرد و بعد از دوماه و نیم همچنان خوب نشده با اینکه عمل فورسپس شدم و خیلی بخیه خوردم همه بخیه های داخلی خوب شدن اما بخیه پرینه نه چکار کنم زخمش بسته بشه از روغن چای استفاده میکنم  

ممنون میشم راهکاری دارید بدید

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
آره خیلی بفکر درمانی بودم وسواس فکری اختیاری نیست غیر ارادیه وسواس شدید قابل کنترل نیست که بشه با کل ...

منم وسواس فکری دارم.درک میکنم چی میگی.ذکر زیاد بگو..مخصوصا لااله الاالله زیاد بگو..

وسواس فقط کارشیطانه...پناه ببر به خدا

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

من لایک کنید تاپیکو گم نکنم

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2714
نه من هیچ اعتقادی به تعیین جنسیت ندارم دست خداست و بس در این زمینه آیه ۴۹ و ۵۰ سوره ی شوری رو مط ...

اتفاقا همین چیزا باعث شده بچه تون جنسیتش این بشه برا پسرتون سردی خوردی همسرت گرم تر بوده میگن برا تعییین جنسیت هر کدام گرمتر باشه اون غالبه برا دختر تون هم چون گرمی زیاد خوردید شما غالب شدید من ی مدت این موضوع فهمیدم که اگه مرد گرم تر از زن باشه از نظر تغذیه پسر و بلعکس اگه زن گرمتر از مرد دختر میشه و شکی نیست خواست خدا مهمتره

منم وسواس فکری دارم.درک میکنم چی میگی.ذکر زیاد بگو..مخصوصا لااله الاالله زیاد بگو.. وسواس فقط کارشی ...

بله وسواس کار شیطانه  انسان رو به چیزهای فرعی مبتلا میکنه و باعث میشه طرف از زندگی و خدا دور  کنه

میتونید در مورد زخم و عفونت بخیه بعد از زایمان به من راهکار بدید ؟  من زخم پرینم عفونت کرد و ب ...

هیچی مثل عسل اصل نمیشه

مرتب عسل اصل و سیب زنده شده به طور جداگانه بزنیل به زخمتون

سلام اگه امکانش هست برا شب اداری پسرم ۵ سالشه و هرچقدر قبلش بره دستشویی بازم همین جور صبح اغلب خیس کرده چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706