2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من تو نی نی سایت اسم خانم فلورا تاجیک رو دیدم کلی ازشون تعریف کردن ....پیجشون bardari.ir هست....خیلیها دارن درمان میشن با اصلاح سبک زندگی.....اگه خواستید یه سر بزنید....انشاءالله که همگی نتیجه بگیرید

2720
2714

من9ماه پیش اقدام کردم ماه دومش باردارشدم، اما خارج رحمی بود، تولوله سمت راستم بود، که خود به خود سقط شد

بعد از اون دکتر تا دوماه اجازه اقدام بهم نداد، بهم قرص ب کمپلکس، اسید فولیک1، متوفورمین روزی 2تا باقرص ویتامین D3داد، تااین ماه اقدام داشتیم نشد، یه فیبروم ساب سروزال اینتراموال 6سانتی هم دارم، دکتر گفت اگه باردارنشدم باید عمل کنم درش بیارم، گفت باردارم شدم باید استراحت مطلق کنم چون خطر سقط وزایمان زودرس هست، قرصام تموم شد رفتم دوباره چکتب دکترم گفت یدوفولیک بخورم، باروزی سه تامتوفورمین، با D3، بازم باردارنشدم

گفت قرصات تموم شد بیا، من نرفتم، الان دارم روزی دوتا متوفورمین میخورم، حدودسه چهارروزم هست صبح ناشتا 20قطره ویتاگنوس وبا اب قاطی میکنم میخورم، دعاکنین منم این ماه بارداربشم، تا این ماه تایم تخمک گذاریم میفتاد تو قمردر عقرب، سیکلمم از بعدسقط همش بهم ریخته همش دوسه روز میفته عقب، این ماه 8روز افتاد عقب، گفتم باردارم اما بی بی چک زدم منفی شد، حالا نمیدونم چیکارکنم خسته شدم، استرسش زیاده

باسلام.دوستان من شانسی بااین تاپیک آشناشدم وهمون موقع درمانوشروع کردم.فقط هفت روزاستفاده کردم الان ه ...

سلام دوست عزیز ظاهرا زری جون نیستن دیگه میشه کامل بگی چه کارایی کردی من بچه دارم ولی بازم میخوام اما نمیشه تنبلی تخمدان دارم میترسم لوله هام بسته باشه میگی چکارا کردی...

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
شروع گردم به رازیانه و ویتاگنوس صبحا ناشتا سیاه دانه عسل ولی اثری نمیبینم خسته شدم از نازایی شبانه ر ...

عزیزم گفتن رازیانه خوب نیس،قاعدگی رو بهم میزنه.کیست سینه درست میکنه.همون نسخه هایی که صفحه اول نوشتن رو انجام بدین.

2706