2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستان . لطفا درخواست دوستی بدین تا به تک تک سوالاتتون جواب بدم و عضو گروه بشین  

سلام دوست عزیز درخواست به دوستی دادم لطفا میشه من و هم به گروه واتساپ ببرین ممنون میشم  

هر اول بودنی به معنای بهتر بودن نیست.دنیا پیشرفت کرده.اگه قرار بود مثل اجدادمون فکر و رفتار کنیم الا ...

دوستان من طب سنتی رو قبول دارم ولی نه در همه موارد.من کم.کاری تیرویید دارم قرص مصرف میکردم,احساس میکردم.پرکار شده رفتم طب سنتی بهم گفت قرصارو قطع کن.وبهم داروی جامع امام رضا داد فک کنم 9تا قوطی بود ک هر شب باید میخوردم.حین مصرف یکی دوبار فاصله افتاد ولی چندروز اول مرتب خوردم.بعد از دوماه ک رفتم دکتر tshبشدت رفته بود بالا شده بود 52😓 و دوباره قرص خوردم.تا تنظیم شد.من طب سنتی رو رد نمیکنم خیلی مواقعم ازش استفاده میکنم ولی خب رو بعضی مسائل واسه همه جوابگو نیس.البته این فقط تجربه ی منه.هرکی خودش میتونه بهترین تصمیمو واسه خودش بگیره.

2714

سلام میشه منو اد کنین گروه واتساب نازایی من اشنا نیسم به اینجا چجوری میتونم شماره زری خانم رو داشته باشم تا عضو شم.خواهش میکنم مشکل نازایی دارم کمک کنید مدیر جان ممنون

سلام میشه منو اد کنین گروه واتساب نازایی من اشنا نیسم به اینجا چجوری میتونم شماره زری خانم رو داشته ...

سلام گلم

ببخشید رفتی تو گروه بیزحمت منو هم اد میکنی

خیلی ازت ممنون میشم

سلام میشه کمکم کنید واسه رشد فولیکول چیکارکنم 

منم دقیقا همین مشکل رو دارم.روز 13سیکل با دارو ده یازده بود.من دوره هام سی روزه هست و پریودام ده روزه.شما چیکار کردید ؟

ترنم جان میشه منم راهنمایی کنید

دوستان . لطفا درخواست دوستی بدین تا به تک تک سوالاتتون جواب بدم و عضو گروه بشین 

سلام خواهشا منم عضو گروهتون کنید درخواست دوستی دارم سه سال و نیمه باردار نمیشم کلی مشکل دارم ممنون میشم

2706