2733
2734
با دستور گروه زری کمردرد گرفتم به لکه بینی افتادم پریودام شد ۱۰روزه با خونریزی سنگین  ۲ماه به ت ...

سلام

شما قطعا کیست یا فیبرومی‌چیزی داشتید یا اینکه به علت مصرف داروهای هورمونی که معمولل در روز سوم‌یا پنجم تجویز  میشه

و جلوی خونریزی رو میگیرن و بقیه خونهایی  که باید دفع بشن‌ دفع نشدن عاقبت  باعث تجمع اخلاطی مثل سودا میشه و گاهی بلغم و درنتیجه ایجاد کیست و فیبروم و...

خوب این ها چگونه دفع میشن  

به این شکل تحریک و دفع میشن

و اینکه گفتیم که درکنار دستور چیز های دیگه ای مصرف نشه

حالا من نمیدونم به چه شکل مصرف کردید

سلام و عرض  ادب خدمت تمامی دوستان

من بعلت مشغله ی درسی و کاری  واقعا نمیرسم همیشه  بیام‌اینجا

و هم اینکه پنج تا گروه من لبالب پر هستن و واقعا توانایی زدن یک گروه دیگه ندارم و نمیرسم

از طرفی بخاطر نتیجه گیریهای خوب  گروه متقاضی  زیاده

شماره های زیادی تو لیست انتظار داریم که هنوز اد نشدن

من واقعا از حضور تک تک شما پوزش میخوام 

به یکی از بچه ها میگم شماره هاتون رو ثبت کنن تا تو لیست انتظار بزارن

ان شالله قصد دارم گروهی در ایتا بزنم  دعا کنید مشغله های درسیم کمتر بشه  تا بتونم بیشتر در خدمت شما باشم 

من شرمنده همه ی شما 

حلال کنید 

گروه ایتا زدم لینگشو میزارم اینجا

بزودی 

در پناه خدا باشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من مشکل بارداری ندارم ب راحتی و حتی نزدیکی یکباره باردار میشم اما متاسفانه قلب جنینم تشکیل نمیشه 

چهار بار این اتفاق افتاد...

یبار ک قلب جنین تشکیل شد جنینم مشکل داشت دکترا تشخیص دادن سقط قانونی گرفتم متاسفانه 

کلی آزمایش دادم کلی دکتر رفتم هیچکی تشخیص نداد آخرشم ک بعد سه سال آزمایش گرون انگار اسپرم شوهرم جهش نداره تعدادش نرماله ولی جهش نداره 

نمیدونم واقعا علت اصلی اینه یا چیز دیگه ای دیگه ناامید شدم ک چیکار کنم

شاید خواست خدا بوده ک تاپیک شما رو دیدم شاید شما سبب بشید ک مشکل من حل بشه 

امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید 

سلام زری جان من شش سال نازایی دارم  پریودم قطع شده و فقط با استروژن و پروژسترون عادت میشم تخمدانها در سونو کوچکند و تشخیص تخمک اهدایی دادن دکترا خیلی ناامید افسرده هستم ذخیره تخمدان هم ۰/۱ هست توروخدا کمکم کن چطوری طبیعی پریود شم ؟ایا خرما سیاهدونه اثری برای من داره؟زالو با بادکش ،طب سوزنی اینارو برم یا نه ایشالله سایت همیشه بالا سر بچه هات باشه توروخدا بهم جواب بده 🙏همسرم دنبال درمانم نمیاد با تشکر 

2731

شروع گردم به رازیانه و ویتاگنوس صبحا ناشتا سیاه دانه عسل ولی اثری نمیبینم خسته شدم از نازایی شبانه روز تو نینی سایتم بیینم کسی مثل من طبیعی باردار شده یا نه اگر واقعا نذر کردی به ماها کمک کنی من از همه واحبترم چون بقیه عادت ماهانه طبیعی دارن حالا حتی نامنظم ولی من اصلا اکر دارو نحورم اصلا عادت نمیشم منتظرم توروخدا 🙏😔

سلام اگه کیست یا فیبروم یا پولیپ یا سودا رسوب شده در رحم داشته باشید برای دفع شدنش ما بین دوسیکل ...

استاتر من سقط داشتم بگو چی کار کنم.. کورتاژ شدم دوبار و الان لوله چپم گرفته... میخوام بادکش انجام بدم البته بادکش گرم نتونستم و الان دارم سرد انجام میدم... بادکش گرم خودمو سوزوندم... 

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
 سلام شما قطعا کیست یا فیبرومی‌چیزی داشتید یا اینکه به علت مصرف داروهای هورمونی که معمولل د ...

سلام عزیزم خوبین....میشه به منم جواب بدین وایا بایدچیکارکنم....ممنون میشم.....من یبارحاملگی پوچ داشتم وسه بارخارج رحمی که دکترا گفتن لوله هامو بردارن وای وی اف کنن...ومن نمیخام بردارن...نمیدونم چیکارکنم....الان یه ماه عکس رنگی گرفتم که توی عکس هیچی نگفتن وگفتن لوله ها سالمه...ولی نمیدونم دکتر چرا اونجوری میگه...وبعدش شوهرم هم واریکوسل داشت که عمل کردیم بدترشد وبادارو درمانی و گیاهی بهترشدن...وخودم هم فولیکول غالب نداشتم وکلومیفن میخوردم واخرین باریم که خارج رحم شدم کلومیفن خورده بودم....حالا نمیدونم چیکارکنم....آیا ضعیفی تخمک یااسپرم باعث خارج رحمی میشه؟؟؟

2738
دستوری که تو صفحه اول دادم جامع هستش برا همه ی مشکلات نازایی و مشکلات زنانه مفیده یه نسخه اس ...

سلام ترنم جان خداخیرت بده خوشحالم که کنارمایی عزیزم من دوسال قبل رفتم دکتر گفته کیست تخمدان 5 میل دارم تخمدان پلی کیستیک دکتر4 ماه قرص hd بهم داد خوردم هیچ تغییری توسایز نکرد فقط موهای زائدم زیاد شد دیگ بیخیال شدم و نرفتم ماه دوم اقدام به بارداری کردم وپریود شدم نگرانم که شاید بخاطر کیست باردار نمیشم چیکارکنم کمکم کن لطفا

2706