2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دبیر نیستم ولی خوندم.....

اهاشماهم مثل من رشته تون زیست بوده؟من میخاستم بدونم چطورمیتونم برم سرکارودبیربشم،براای ازمون استخدامی چه چیزایی رولازمه بلدباشیم

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...
2731
خب سوالتونو بپرسید شاید بلد باشیم

مخام ازمون بدم میخاستم بدونم چیاخوندن واینا،اینکه میگن ازمون استخدامیاهمه الکین راسته یانه

مخام ازمون بدم میخاستم بدونم چیاخوندن واینا،اینکه میگن ازمون استخدامیاهمه الکین راسته یانه

ینی میخواید برید لیسانس زیست شناسی بگیرید؟

با همون لیسانسشم بدون ازمون استخدامی میتونید برید مدارس غیر انتفاعی درس بدید

یا خصوصی بگیرید

بعضیاشونم دبیری زیست خوندن 

راحتتر استخدام شدن

ینی میخواید برید لیسانس زیست شناسی بگیرید؟ با همون لیسانسشم بدون ازمون استخدامی میتونید برید مدارس ...

جدی ولی نمیدن فدات چندجاپرسیدم پارتی بازیع،من لیسانس زیست دارم دوست دارم برم سرکار

اهاشماهم مثل من رشته تون زیست بوده؟من میخاستم بدونم چطورمیتونم برم سرکارودبیربشم،براای ازمون استخدام ...

پارتی عزیزم.....فقط!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2738

ن عزیزم الکی و پارتی بازی نیست آزمون آموزش و پرورش اصلا اینطوری نیست، ب نظرم کتابای ارشد رشته ی زیست رو بخون رو تستا خیلی تمرکز کن و حفظشون کن، انتشارات پردازش و ماهان عالین.

عشقم فقط پسر کوچولوم   
جدی ولی نمیدن فدات چندجاپرسیدم پارتی بازیع،من لیسانس زیست دارم دوست دارم برم سرکار

اگه سوادتون خوب باشه

برید مراکز خصوصی

دانش آموز بگیرید

واسه سابقه ی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاریتون

بعدش ب راحتی استخدام مدارس غیرانتفاعی میشید

تا میتونید کتابای کمک آموزشی بخونید