2737
2739

بخاطر اینکه هورمونام بهم ریخته دور سینم موهای زخیم و بلند دراومده و پشت شونم جوش زده اونم ی جوشایی ک خیلیی زیر پوستیه و برجسته شده مثه گوشت إضافه شده.

ب نظرتون دکتر ک برم تحت درمان باشم اینا خوب میشن؟؟؟  

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉

نری و درمان نکنی تازه ممکنه نازایی هم بگیری خدایی نکرده 

پس برو زود 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مو ها رو كه بايد ليزر كنى ولى جوشا خوب ميشن، تازه ممكنه جاشونم بمونه، اما هيرسوتيسم عوارضش خيلى بيشتر از دو دونه جوش و دو تار موه و حتما بايد درمان بشه پس زود درمان كن

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
مو ها رو كه بايد ليزر كنى ولى جوشا خوب ميشن، تازه ممكنه جاشونم بمونه، اما هيرسوتيسم عوارضش خيلى بيشت ...

خوب شد گفتی چون پیش خودم فک میکردم چیزی نیس 

2738
خوب شد گفتی چون پیش خودم فک میکردم چیزی نیس 

نه عزيزم هم احتمال ناباروى مطرحه هم اينكه اون موها خيلى بيشتر بشه هم اينكه سينه هات اب شه و صدات كلفت شه و كلا اگه شديد باشه ويژگى هاتم مردونه ميشه

خيلى كم اونقد شديده

ولى خب احتمالش هس!

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
نه عزيزم هم احتمال ناباروى مطرحه هم اينكه اون موها خيلى بيشتر بشه هم اينكه سينه هات اب شه و صدات كلف ...

واای نگو.

ببین میگن واسه آزمایش هورمونی باید روز سوم پریودی بری من پریشب پریود شدم روز سومم میشد امروز ک نشد برم فردا هم امکانش نیس برم ب نظرت پس فردا برم مشکلی نداره؟؟