2733
2734
عنوان

شوهرم بوی سیگار میده

2107 بازدید | 32 پست

حدود دو ماه پیش بود دیدم شوهرم بوی سیکار میده ا لش انکار کرد ولی بعدش گفت تازگیا از روی اعصاب خوردی چند باری سیگار کشیده....بعدش قسم هورد که دیگه نمیکشه اما از ا ن به بعد بوی نفسش عوض شده...میکه تو مغازه شاگردام میکشن بو میگیرم....به مرگم قسم خورد نمیوشه اما امروز یهویی اومد خونه شدید بوی سیگار میداد‌...گفتم بوی سیگار میدی بازم...گفت اه بازم گیر دادی...نفسشو بد کردم بو میداد....شما جای من بودید چی کار میکردید....سیکار کشیدنش انقدر برام مساله نیست...واضح دروغ گفتنش رو نمیتونم تحمل کنم‌....یعنی سیگار میکشه؟ 

سیگار اونقدرام بد نیست واقعااا 

اگر فقط بو مسله اته بگو بدون بو بکشه

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خودتو بزن به اون راه بهترین راه حل وگرنه روش به روت باز میشه میاد میشینه جلوت میکشه میگه حرفم نزن چون هرچی بیشتر به روش بیاری پرو تر میشه اخرسر میگه دوست دارم بکشم توهم کاری نمیتونی بکنی پس بهترین راه اینه حتی اگه بوی شدید سیگار هم میداد خودتی بزنی به اون راه

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

شوهر منم بعضی وقتا شاید ماهی یکبار و دوبار نفسش بوسیگار میده وقتی میپرسم میگه دوستم کشیده میگم خب دوستت چه ربطی به نفس تو داره ولی گردن نمیگیره بعضی وقتا هم که از بیرون میاد میرم بوسش میکنم  میگه بو سیگار نمیدم منظورش همون حرف منه که گیر میدم بهش

2706