2726
عنوان

نی نی یار خواهشا قطع دسترسیم کن

71 بازدید | 8 پست

شما که فقط هر تاپیکی رو خودتون دوست ندارین میترکونین به کاربرا ارزش نمیدین پیام دادم تاپیکمو پاک کنین نکردین الان شناسایی بشم چیکار کنم لطفا قطع دسترسی کنین .

خوب لینک تاپیک و بزن برات پاک کنن دیگه رفتن واسه چیه

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  

اینجا بگو

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_5    

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

یه سوال اگه قطع دسترسی شه یعنی دیگه کاربری میپره مثلا اگه الان نی نی سایت قطع دسترسیت کنه دیگه کاربری به اسم بستنی دیگه میپره

بی تو با بدن لخت خیابان چه کنم🍀با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم😞
زدم واسه نی نی یتر تو خصوصی چون تاپیک مشکلات کاربرب رو نداشتم اما پاک نکرده میترسم شناسایی بشم 

تاپیک بزن بگو خانوما اینو گزارش کنید.کدومه گزارش بزنم واست

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  
زدم واسه نی نی یتر تو خصوصی چون تاپیک مشکلات کاربرب رو نداشتم اما پاک نکرده میترسم شناسایی بشم 

عزیزم دیگه روزانه یک تاپیک حذف میشه و چون خصوصی هامون هم مشکل فنی داره دیگه تو خصوصی تاپیک حذف نمیکنیم فقط تو تاپیکمون حذف میکنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌