1147
44

سلام

ی تاپیک راجب این مطلب بود

برام جالب بود بدونم واقعا درستش چی!

اینکه زنی یازده ماه اتاق بچش بخوابه شوهرش تنها رو تخت! فقط چون وابسته به بچش شده درسته!

یا خانمی میگه ما از اول توافق کردیم ! چون خوابم سبکه اتاق جدا بخوابم!

خانم دیگری میگن من چون سرمایی ام همسرم گرمایی ! جای خوابمون رو جدا کردیم!

واقعا این مشکلی نداره!؟

واقعا میشه زن و شوهر اصلا با هم تو ی تخت نخوابن! ینی مشکلی ایجاد نمیکنه!

ی خانمی گفتن پسر ۱۵ ساله دارند و خجالت میکشن با شوهراشون برن ی اتاق! و همه با هم توی سالن میخوابن!

واقعا اینطوری بهتره!؟

میشه لطفااز نظرروانشناسی ، بگید ....؟!؟!؟ 

از نظر رابطه جنسی! مشکلی ایجاد نمیشه سردی بین زن و شوهر نمیفته واقعا؟؟؟

اینکه واسه خوپف! خواب ناآرام! یا.... زن و شوعر رو دو تا تخت بخوابند!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

به نظرمن که غلطه اینهاهم همش بهونه وتوجیهه واسه کار اشتباهشون

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

حتما همه اون تاپیک راجب جدا خوابیدن زن و شوهرا ! رو دیدید! خیلی مخالف و موافق داشت!

خیلی ها میگفتن اصلا هم اشکالی نداره! خیلی هم خوبه! حتی براش مزایا هم اوردن!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

به نظر من که اصلا درست نیست بین زن و شوهر سردی و جدایی بوجود میاره

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد دو تا بارداری نا موفق خدا بهم یه دختر داده دکترا میگن نگران نباش اما ممکن یهو تو هشت ماهگی ناهنجاری بروز کنه برام دعا کنید نی نیم سالم به دنیا بیاد خیلی به دعاتون نیاز دارم ممنون ان شاالله همه تون حاجت روا بشید😘😘

من شوهرم خروپفاش وحشتناكه منم خوابم سبك

اون گرماييه به شدت من سرمايي

وقتى جاش تنگه با باسنش منو هول ميده سمت ديوار 😅

ولى بازم يه بار فهر كرديم رفت تو هال جلو تلوزيون خوابيد ساعت ٦ صبح جمعه بيدار شدم رفتم پيشش خوابيدم گفتم ديگه هيچوقت جاتو جدا نكن 👌🏼

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
1189
تصور من از زندگی زناشویی همین خواب رو تخت بغل همسر بود خیلی حال میده چرا جدا می خوابن اخه؟ &nb ...

مثلا ی خانوم گفتن شوهرش خر پف میکنه

یکی کفت وابسته به بچش شده و بهخاطر بچش که این خانوم وابسته به دخترش شده

و دخترشم تو اتاق خودش دوست داره بخوابه

اتاق دخترشم کفش فقط اندازه ی نفر جا هست

مگه داریم😁😁😁😁 خیلی بده

ی خانوم گفته بود خیلی به مساله شهوایی نگاه هتون😱

ینی چی زن و شوهر تو ی اتاق!

ما سال‌های اتاقامون هم جداس! تا هر دو راحت بخوابیم مزاحم هم نشیم!

به نظرمن که غلطه اینهاهم همش بهونه وتوجیهه واسه کار اشتباهشون

جالبه بقیه رو هم تشویق می کردن

که کنار هم خوابیدن باعث تکراری شدن میشه!!!!

یا مثلا اگه خوابت سبکه برو حدا بخواب!

ما شش ماه اول بچه دارشدنمون منو بچه رو تخت بودیم شوهرم پایین تخت(خونمون یه خوابه جا واسه تخت نی نی نداریم)

طاقت نیاوردم خیلی ازهم دور شده بودیم

تختو دادم رفت الان هرسه تایی کنار هم میخوابیم

پسرم نوزده ماهشه و توفکرشم دیگه جاشو سوا کنم

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪
1184
مثلا ی خانوم گفتن شوهرش خر پف میکنه یکی کفت وابسته به بچش شده و بهخاطر بچش که این خانوم وابسته به د ...

شوهر من خروپف می کنه پتو رو می کشه تو خواب هم انقدر تکون می خوره بعضی وقتا اندازه یه ور خوابیدن هم به زور بهم جا میده ولی خب هیچی با اونجا عوض نمی کنم 

بچشونو خودشون تربیت کردن دیگه,  یه جوری بزرگش کردن ک انقدر وابسته اس لابد زندگی زناشوییشون اندازه بچه هاشون مهم نیست 

ی خانم نوشته بود من خوابم سبکه شوهرم تکون زیاد میخوره!

شوهرم رو کاناپه میخوابه من رو تخت!

وگرنه خواب شبم خراب میشه!

بنظر زناشویی هایی فاجعه دارن

کنار هم خوابیدن خیلی خوبه، ما هم حتی توی قهر پیش هم میخوابیم، مگر اینکه چی پیش بیاد یکیمون مجبور شه جاشو تغییر بده، ولی با این حال من نمیتونم بگم همه ی اونا که جدا میخوابن اشتباه میکنن، زندگی هر کسی شرایط خودشو داره، من که تو زندگیشون نیستم😊

کج کلاه خان یارمه
1190