2733
2734
عنوان

تفسیر آزمایش ادرار

57925 بازدید | 30 پست

سلام دوستان . از دیروز زیر دلم خیلی سوزش داشت امروز رفتم دکتر آزمایش ادرار نوشت گفت شاید عفونت باشه الان جوابو گرفتم دکتر تا فردا نیست. این wbc و Rbc چند باسد باشه؟ طبیعیه عددش؟ 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عفونت داری wbc باید 1-2 باشه. اب زیاد برو سریعترم برو دکتر عفونت اداری خوب نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خطرناکه واسه جنین؟ 

من تا اخر بارداری عفونت داشتم معمولا اکثرا میگیرن نزار بیشتر شه نزدیکی نداشته باش مرتب با صابون بی بو مثل گلنار پات بشور مایعات زیاد بخور تا ادرارت بیشتر بشه

عزیزترین کسم نابودم کرد
2706