2737
2734
عنوان

پریود یا بارداری؟؟؟😐

198 بازدید | 11 پست

سلام من دوره پریودم ۲۵ روزه هست معمولا هم منظم هست سوم باید پری میشدم.پنج ساله طبیعی جلوگیری میکنم اقدام هم نداشتم اصلا قصد بارداری ندارم ولی همسرم دلش میخواد ولی خودش میگه مطمئنه که موقع دخول انزال نداشته....من الان چند روزه شدیدا حس پریود شدن دارم هر لحظه حس میکنم پریود شدم و نوار میزارم این چند روز ولی هیچ خبری نیست...ماه های قبل یکی دو ساعت بعد از علایم پربود میشدم ولی الان مدام علایمش میاد و قطع میشه😟😟😟تست خانگی با شکر صبح انجام دادم مثبت در اومد تا عصر که همسرم بیاد بی بی چک بخره من دق میکنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم دو روز که چیزی نیس طبیعی هس بزار اگه یه هفته شد برو ازمایش بده چون بی بی چک هم بعضی وقتا جوابش ...

چون اولین باره اینطوری شدم اصلا سابقه نداشته...ایشالله نباشه امادگی ندارم اصلا

2738
چون اولین باره اینطوری شدم اصلا سابقه نداشته...ایشالله نباشه امادگی ندارم اصلا

اره منم بچه نمیخوام ولی پریودم ۵روز عقب افتاده پریودامم منظم بود جلو مینداختم ولی عقب نه سعی میکنم بهش فک نکنم دیگه هرچی شده شده توهم بیخیال باش عزیزم

دخترم نفسمه 
اره منم بچه نمیخوام ولی پریودم ۵روز عقب افتاده پریودامم منظم بود جلو مینداختم ولی عقب نه سعی میکنم ب ...

دقیقا من ممکن بود به روز زودتر پری بشم اما دیرتر نشده ...همیشه بعد نیم ساعت تا یه ساعت بعد علایم پریود میشدم...این همه زعفرون خوردم هیچ اثری نکرد فقط حسش میاد

دقیقا من ممکن بود به روز زودتر پری بشم اما دیرتر نشده ...همیشه بعد نیم ساعت تا یه ساعت بعد علایم پری ...

منم همش علائمش رو دارم میگم الان میاد بعد میبینم خبری نیس بی بی چک خواستی بزنی یه مارک خوب بگیر و اینکه صبح زود انجام بده جوابش دقیق تره هرچی خیره واست پیش بیاد گلم

دخترم نفسمه