2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم چرا نشه خیلیها هستن تا حالا این فیض نصیبشون نشده من تا چند سال پیش جزوه این دسته بودم

الان کسی نخواد هم توی مدارس از اول تا اخر مدام قران و دعا و دین زندگی میگن بهشون...

کاش قلبها در چهره بود...
2720
الان کسی نخواد هم توی مدارس از اول تا اخر مدام قران و دعا و دین زندگی میگن بهشون...

اونجوری خونده بودم ولی اینکه با دل خودم بشینم از اول تا آخر قرانو بخونم نخونده بودم منظورم ختم قرآن تمام قرآن همراه با معنیش

سلام عزیزم...من اولین تاپیکی ک مینویسم....از خوش شانسیم در مورد قرآن شده انشالله همه حاجت روا بشن من مثل همه به حاجت دلم برسم.تو یک ماه یک دور قرآن باید ختم بشه؟؟؟چند جزء میتونیم برداریم؟

الهی به امید تو...منم امسال مامان میشم.میشه برای مادرشدنم صلوات بفرستید. 
سلام عزیزم...من اولین تاپیکی ک مینویسم....از خوش شانسیم در مورد قرآن شده انشالله همه حاجت روا بشن من ...

عزیزم هر کسی سی جزء قرآنو کامل خودش میخونه تو مدت سی روز من خودم عربی و معنی فارسی رو با هم میخونم اما بعضی خانوما فقط فارسی رو میخونن شما هر کدوم رو دوست داری بخون ت تایپیک اعلام کن که هستی از فردا شروع میکنیم و هر روز میایم اعلام میکنیم سهم اونروز رو خوندیم

2714

مرسی عزیزم متوجه شدم...اتفاقا یه چند روزیه میخواستم شروع کنم به قران خوندن...ولی نمیشد انشالله از فردا شروع میکنم کامل به خوندن معنیشم میخونم

الهی به امید تو...منم امسال مامان میشم.میشه برای مادرشدنم صلوات بفرستید. 
مرسی عزیزم...یه سوال داشتم چجوری میتونم این تاپیک جزء علاقه مندیهام بزارم

اون بالا یه علامت مثل ربان پایین پست اول هست اونو بزنی سبز میشه و جزوه علاقه مندیهاتون ذخیره میشه