2726
عنوان

شروع معاینات و آزمایشات بارداری

127 بازدید | 13 پست

سلام دوستان، روزتون خوش

من دیروز با تاخیر یه هفته ای پریودم بی بی چک زدم و با نظر دوستان مثبت بود، الان موندم اول برم دکتر متخصص یا ماما؟ بعد اول برم آزمایش بدم. یا ببرم برام بنویسن؟ شوهرم میگه یکی دو هفته صبر کن قطعی باشه، خودمم نگرانم بررم آز و دکترر بعد پریود بشم بیخوود باشه، نمیدونم چیکار کنم، لطفا از تجربیاتتون بگید که چیکار کنم به نظرتون بهتره، دکتر برم یا ماما، از اون نظر که متخصصا مطبشون شلوغه

برو ازمایشگاه تیتر بده جوابش ببر پیش دکتر.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اول برو آزمایش بارداری بده بعد برو پیش متخصص باید قبل از اقدام میرفتی زیر نظر متخصص تا فولیک اسید اینا بده بهت

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
2728
خب اول برو آزمایش بارداری بده بعد برو پیش متخصص باید قبل از اقدام میرفتی زیر نظر متخصص تا فولیک اسید ...

رفتم برا فیبرومم یه سری آزمایشات گرفت و گفت برو اقدام کن، خودم اسید فولیک استفاده میکردم، میگم از اول بارداری لازمه پیش دکتر متخصص رفتن؟ 

رفتم برا فیبرومم یه سری آزمایشات گرفت و گفت برو اقدام کن، خودم اسید فولیک استفاده میکردم، میگم از او ...

آره خیالت راحتتر میشه اینطوری هر اتفاقی ام افتاد می تونی باهاش مشورت کنی

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
رفتم برا فیبرومم یه سری آزمایشات گرفت و گفت برو اقدام کن، خودم اسید فولیک استفاده میکردم، میگم از او ...

آره عزیزم بعد آزمایش بتا ک مطمئن شدی بارداری باید بری ی سری آزمایش های دیگه بدی مثلا کم خونی و تیروئید و دفع پروتئین و ... بهتره از همین الان زیر نظر یه دکتر خیلی خوب باشی بهش عادت هم میکنی

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
آره عزیزم بعد آزمایش بتا ک مطمئن شدی بارداری باید بری ی سری آزمایش های دیگه بدی مثلا کم خونی و تیروئ ...

آخه انقد شلوغه که دوست ندارم برم، شاغلم باید بعد کار با خستگی برم دو ساعت بشینم تا نوبتم بشه، ولی چاره ای نیست، ممنون بابت راهنماییت

آخه انقد شلوغه که دوست ندارم برم، شاغلم باید بعد کار با خستگی برم دو ساعت بشینم تا نوبتم بشه، ولی چا ...

خواهش میکنم عزیزم از من ب تو نصیحت اگر مشکل خاصی نداری از همین اول دکتری انتخاب کن ک راحت بشه بری پیشش من دکتر قبلیم حداقل ۶ ساعت باید تو مطبش مینشستم اینجا اگه وقت داشته باشم نیم تا یکساعت اذیت هم نمیشم مخصوصا این ماه های آخر.

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
خواهش میکنم عزیزم از من ب تو نصیحت اگر مشکل خاصی نداری از همین اول دکتری انتخاب کن ک راحت بشه بری پی ...

من کرجم، یه بار رفتم مطب دکتر عباسی که هم شلوغ بود هم اصلا کارشو قبول نداشتم، اینم که رفتم امینیانه که بازم شلوغه اما کارش خیلی بهتره، همه تعریفشو میکنن، خدایی ازمابشاتی هم که بهم داد به نظرم خیلی کامل بود، مشکلش همین شلوغیشه، جایی که هم دکتر خوب باشه هم خلوت نمیشناسم متاسفانه، شش ساعت که خیلی وحشتناکه

من کرجم، یه بار رفتم مطب دکتر عباسی که هم شلوغ بود هم اصلا کارشو قبول نداشتم، اینم که رفتم امینیانه ...

آره باور کن یه بار از ۴ تا ۱۱ نشستم دیگه وقتی رفتم خونه بدتر مریض شدم دیگه نرفتم پیشش.اگه کسی رو داری بفرست برات نوبت بگیره نزدیک وقتت ک شد خودت برو اگرم راهتون ب مطبش دوره میتونی با یکی دیگه بری بعد اون بره تو مطب خودت تو ماشین استراحت کنی اینجوری بنظرم بهترین کاره

آره باور کن یه بار از ۴ تا ۱۱ نشستم دیگه وقتی رفتم خونه بدتر مریض شدم دیگه نرفتم پیشش.اگه کسی رو دار ...

الهی، چقد سخت! فکر خوبیه، کسی که اونقد نزدیکم نیست، نکه شوهرم بشه اینکارو بکنه