2733
2734
عنوان

لطفا كمكم ميكنيد ممنون ميشم

157 بازدید | 21 پست

سلام دوستان ممنون ميشم كمكم كنيد

من سيكلام ٢٦ روزه هست امروز ٢٠ سيكلمه، شديد تخمدانام درد داشتن،منم شانسي رفتم بي بي گذاشتم هاله صورتي افتاد باور نكردم دومي هم زدم بازم هاله صورتي افتاد،لطفا در مورد بي بيهام نظر بدين ممنون

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

تو دومی هاله میبینم مبارکه عزیزم

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله که بارداری منم اینطوری شدم وسمت چپم فقط دردمیکرد بارداربودم ومتاسفانه کیست هم داشتم که توبا ...

آره منم سمت چپم درد ميكنه،دعا كنيد واقعي باشه

زودکه زدی مال بعضیانشون نمیده بعضیاهم اینطوریه مال منم مثل شمابود تاموعودم وایسادم بعدبی بی زدم کامل ...

واي عزيزم خوشبحالت ١٠ ماهه اقدامم دعا كنيد واقعي باشه

2738
آره منم سمت چپم درد ميكنه،دعا كنيد واقعي باشه

توکلت به خداباشه به هیچ کی نگو حتی به همسرت تامطمئن نشدی نگونگی ها ازدوست داشتن گاهی بلا به سرت میاره خوشحال باش برای خودت همین باشه دوستم 

توکلت به خداباشه به هیچ کی نگو حتی به همسرت تامطمئن نشدی نگونگی ها ازدوست داشتن گاهی بلا به سرت میار ...

نه گلم به هيشكي نگفتم از استرس كم مونده سكته كنم هي ميرم اتاقم زول ميزنم به بي بي😢مث ديوونه ها🤣

انشاالله بارداری عزیزم من که بعدازچهارسال اقدام کردم یکسال ونیم طول کشید 

اي جانم خداروشكر كه خدا هديتو داد،انشالله همه منتظرا به آرزوشون برسن،ممنون دوست خوبم كه وققتو برام گذاشتي💐

نه گلم به هيشكي نگفتم از استرس كم مونده سكته كنم هي ميرم اتاقم زول ميزنم به بي بي😢مث ديوونه ها🤣

جان چه حس خوبیه هیشکی نمیتونه درک کنه من که خیلی چشم انتظاربودم خداروشکر یع پسرسالم وصالح دارم ولی گاهی اذیتم میکنه دعواش میکنم دلمم نمیاد ویاد چشم انتظاریام میافتم بوسش میکنم وازش حلالیت میخوام 

اي جانم خداروشكر كه خدا هديتو داد،انشالله همه منتظرا به آرزوشون برسن،ممنون دوست خوبم كه وققتو برام گ ...

انشاالله ولی واقعا مادرشدن لیاقت میخواد هرکسی نمیتونه مادرخوبی باشه من پرستارم خیلی توبیمارستان مادروفرزندمعتادمیان ومیرن دلم غش میره بخدا

جان چه حس خوبیه هیشکی نمیتونه درک کنه من که خیلی چشم انتظاربودم خداروشکر یع پسرسالم وصالح دارم ولی گ ...

نه تورو خدا دعواش نكن الهي فداش،آره واقعا حس خوبيه، 😘❤️

2706