2733
2734

از وقتي زايمان كردم فقط بچمو دوست دارم و مامان و بابامو.از همه بدم مياد دلم ميخواد خودم تنها باشم از مهموني و مهمون بازي بدم مياد.خانواده شوهرم ميان چندروز چندروز ميمونن اعصابم نميكشه بچه هاشونم شلوغ دلم ميخواد بزنمشون از بس زبون نفهمن و همه چيو بهم ميريزن.من بچه كوچيك دارم دانشگاه ميرم.كمردردم دارم شعورشون نميرسه اينجا هتل نيست.همش تو دلم بهشون فحش ميدم.وضع ماليمونم خوب نيست يعني داره گريم ميگيره ديگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چهارپتج ماه اول واقعا سخته.تحمل باید کنی.هورمونات تنظیم بشه نظرت نسبت به همه اینا عوض میشه.اصلا نگران نباش همینکه بچت از آب و گل در بیاد روبراه میشی.نود درصد خانما اینطوری شدن و میشن .

زن ایرانی انگار یا باید اسیر و کلفت خانتده شوهر باشه یا شاهد خیانت شوهر

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اصلا انگار يه ادم ديگه شدم.بعد زايمانم شوهرم جاشو جدا كرد بهش گفتم اينكار عواقب بدي داره و زندگيمون لطمه بزرگي ميخوره گوش نكرد.اينم نتيجش.دلم ميخواد برم يه جايي كه هيچكس جز منو بچم نباسه داره ديوونه ميشم ديگه.روزي هزاربار به خودم لعنت ميفرستم كه چرا اصلا ازدواج كردم.اصلا اماده ازدواج نبودم.موقعي هم كه داشتم ازدواج ميكردم ميدونستم من آدمش نيستما ولي نفهميدم چي شد
2738
2706