2737
2734
عنوان

کسی ساکن مسکو هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7637 بازدید | 106 پست
اخه اينگليسي مورد تاييد ايران نيست فقط روسي تاييده، نميدونم چيكار كنم ميترسم بيام سخت باشه مجبور بشم ...

در انتخاب دانشگاه دقت کن  موفق باشی

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
سلام بهار جون من دارم اقدام میکنم واسه پذیرش پادفک مسکو میخوام واسه تحصیل بیام رشته دندون پزشکی، ولی ...

سلام منم قصد اقدام بادفک مهر داشتم ککرونا اومد اما الا درحال خوندن روسی هستم با دانشجو ا هم ک روسیه هستن زیاد ارتباط دارم....من تحقیقاتم راجب ازمون ورودی بود راجب کورس اصلی نمیدونم اما میگن بخونی قبولی و جو اونجا زبان رو تقویت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بنظرتون سجیینوا جطوره؟؟/

سلام ، من در مورد دانشگاه ها اطلاعات ندارم عزیزم. فقط از کسانی که دانشجو هستن کمک و راهنمایی بگیرین چون بعضی شرکت ها و دلال ها ممکنه کلاه برداری کنن

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2731
سلام منم قصد اقدام بادفک مهر داشتم ککرونا اومد اما الا درحال خوندن روسی هستم با دانشجو ا هم ک روسیه ...

عزیزم بهم درخواست دوستی بده یا ایدی اینستات رو بزار تا باهات صحبت کنم من خیلی اطلاعات دارم درمورد دانشگاهای اونجا و با خیلیااا صحبت کردم

2738

سلام من و همسرمم میخوایم بیایم مسکو برای تحصیل...زندگیه دانشجوییه سختی رو در پیش داریم...هزینه ها چطوره اونجاو اینکه میتونیم دووم بیاریم؟به نظرت میتونیم در حین تحصیل کار هم بکنیم؟

سلام من و همسرمم میخوایم بیایم مسکو برای تحصیل...زندگیه دانشجوییه سختی رو در پیش داریم...هزینه ها چط ...

هر نفر سالی دویست و خورده ایی ملیون کلا خرجشه، هم واسه شهریه و هم هزینه زندگی با هم

سلام من و همسرمم میخوایم بیایم مسکو برای تحصیل...زندگیه دانشجوییه سختی رو در پیش داریم...هزینه ها چط ...

اونجا اونقد درسا وقتتو میگیرن که وقتی واسه کار نمیمونه و اینکه کشور روسیه به دانشجو ها اجازه کار نمیده یا خییلی سخت تو شرایط خاصی ممکنه اجازه بده

همانطور که جولان گفت دانشجو اجازه کار نداره و سخت میگیرن به علاوه اینکه کار مناسبی هم نیست چون اینقدر از کشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق مثل تاجیکستان و آذربایجان و‌ارمنستان و ازبکستان و ... نیروی کار هست تازه اونها زبان روسی بلدن و برای کار اومدن مسکو ...

درس و یادگیری زبان روسی هم حسابی وقت تون رو میگیره عزیزم، به هرحال امیدوارم موفق باشید.

2706