2703
2553
عنوان

مدفوع نوزاد شیرخشکی

10077 بازدید | 12 پست

دوستان من یه نوزاد دو نیم ماهه دارم. شیرم کم بود و وزنش  از رو نمودار افتاد پایین. اول شیرخشک آپتامیل ۱ بهش میدادم که بهش می ساخت بعد بردمش فوق تخصص نوزادان شیرخشک پی دی اف آپتامیل مخصوص نوزادان نارس بهش داد که با اون هم خوب بود. تا هفته پیش آپتامیل پی دی اف می‌خورد اما چون وارداتی هست دیگه توووو بازار گیر نمیاد و نیست. دو قوطی برام مونده، دکتر گفت اگه گیر نمیاد با آپتامیل ۱ قاطی کن و بهش بده یا دیگه همون آپتامیل ۱ بده. فعلا قاطی میکنم اما از وقتی قاطی کردم مدفوعش خیلی شل شده جوری که از پوشک میزنه بیرون. اما فقط دوبار در روز مدفوع می‌کنه. به نظرتون باید دوباره برم دکتر؟؟ این اسهال حساب میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی شله؟ابکیه؟منظورم اینه ک ابش زیاده؟ببخشیدا اینطور میپرسم

قبلا یه بافتی داشت. الان در حدی هست که پس میزنه از پوشک و لباسش کثیف میشه، کل پوشک رو میگیره. البته اوایل که فقط شیر خودم رو میخورد از این شل تر بود

2714
نان بده بخوره چون آهن داره مدفوعش سفت میشه به اکثربچه هاهم میسازه

اتفاقا دکتر گفت نان هم میتونی بدی ولی چون فعلا آپتامیل ساخته آپتامیل بده. مرسی از راهنماییت

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست