2726
من رفتم پیش ایشون 45 روز پیش 2 میلیون گرفت اما پوستم از قبل بدتر شده جاهاش تیره شده خیلی استرس دارم ...

اولش میگن خیلی بد میشه ولی بعدش پوست عالی میشه انشاله پوست شما هم مثل اینه میشه فقط دوباره اگه میشه لطف کن نتیجه رو بهم بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش میگن خیلی بد میشه ولی بعدش پوست عالی میشه انشاله پوست شما هم مثل اینه میشه فقط دوباره اگه میشه ...

الان که خیلی بده خیلی

باشه حتما بعد سه ماه مجددا می ام و نتیجه را به شما می گم

ان شالله همونجوری که شما می گید باشه ماههای بعد خوب بشه

2728
عزیزم میشه بگی بالاخره پوستت خوب شد یا نه قرار بود بیای بگی

سلام بر همگی

نزدیک 5 ماه گذشت پوستم نه تنها خوب نشد به لطف دکتر چند کک و مک دیگه هم زد. فقط دو میلیون رو یختم تو آب

پوستم به حالت اول خودشم بر نگشت. یه خال ریز دااشتم کاش حداقل اون می رفت

من به همه ئوستانی که مثل من فقط از طریق نی نی سایت تصمیم دارند برن پیش این آقا توصیه خواهرانه می کنم که اینکار رو نکنن من پوستم گندمی بود

من خیلی خودم زجر کشیدم اگه دارم با این دلسوزی به شما عزیزان می گم برای اینه که خیلی خودم اذیت شدم نمی خوام کسی مثل من بشه 

اگه خودتون از نزدیک دیدید کسی رفته و کاملا خوب شده اعتماد کنید منم اومدم نی نی سایت و رفتم دکتر الانم راضی نیستم حالا خودتون می دونید این تجربه من بود

جاش روی پوست می مونه

سلام بچه ها من يبار رفتم كك و مك داشتم مهر ماه پارسال بود تا ٦،٧ ماه جاش خيلييي تيره تر شده بود

بعد ٦ ماه باز برگشت به حالت اول كك و مكم فقط يه ذره كمرنگ تر شده بود

الانم باز رفتم واسه اينايي كه بازم مونده و نرفته گفتم بهش دكتر من كك و مكام نرفته فقط كمرنگ شده

اصلا ج نداد

خيلييي هم بي دقت زد

دوباره كلي از كك و مكام مونده

جاي زخمشم مثل آبله مرغون قرمز تا ٢ ماه حداقل ميمونه

بعدش تيره ميشه مثل كك و مك 

بعد ٦ ماه متوجه ميشي نسبت به كك و مك اولت كمرنگ تر شده

ولي بنظر من بايد هر ٦ ماه يبار رفت تمديد كني كه كلا كمرنك شه

ولي اون بازه زماني كه تيره تر ميشه و قرمزه خيلييي افسرده ميشم حس ميكنم باز اشتباه كردم رفتم ترميم

سلام بچه ها من يبار رفتم كك و مك داشتم مهر ماه پارسال بود تا ٦،٧ ماه جاش خيلييي تيره تر شده بود بعد ...

سلام ای وای چه بد 😕😕 باید میگفتی تضمینی انجام میدی یا نه

سلام بچه ها من يبار رفتم كك و مك داشتم مهر ماه پارسال بود تا ٦،٧ ماه جاش خيلييي تيره تر شده بود بعد ...

اخلاق خوبی نداره دکتر. من هم برای همین نرفتم برای ترمیم. باور کنید منم تو این شش ماه افسرده شده بودم از بس جاش بد شده بود دیگه نمی رم چون واقعا تحملش رو ندارم

برای همین که خیلی اذیت شدم تو نی نی سایت به بقیه تجربه هام رو می گم حداقل دیگران مثل من نشن 

شما هم نگران نباش ان شالله که کامل از بین می ره این دفعه دیگه 

اخلاق خوبی نداره دکتر. من هم برای همین نرفتم برای ترمیم. باور کنید منم تو این شش ماه افسرده شده بودم ...

منم رفتم بهش بگم اولا چرا كك و مكاي من نرفت و ٦ ماه هم لكه هاش پررنگ تر شده بود

يه ذره بعد ٩ ماه كك و مكم كمرنگ شد نه اينكه كامل بره

كسايي كه اونجا بودن ميگفتن كارش عاليه ما ٢،٣ بار اومديم ترميم كامل رفته بازم وسوسه شدم انجام بدم

وليي در كل نميدونم مدركشون چيه

آخه رو تابلوش زده دكتر پوست و مو

من از منشي پرسيدم دكتر متخصص يا عمومي گفت نميدونم😬

من اولش كه رفتم پيشش بهش گفتم راضي نبودم

گفت بيا بشين حرف نزن انقد از من تعريف نكن

بعد شروع كرد بصورت نامنظم فقط كك و مكا پر رنگ تر رو زد اون ريز ريزامو كه اصلا نزد

منم كلا از كارش راضي نبودم ديگه نميدونم چرا انقد مشتري داره

2706