من 5روزه که دارم روکین مصرف میکنم ولی نمیدونم یهو چرا اینقدر افسرده شدم ،تا پری هم خیلی مونده که بگم به اون مربوطه ممکنه مال قرص باشه؟کسی تجربه ای داره؟
1391/09/13
|
01:11
سلام ویدا جان. من تجربه خودم رو میگم. من تا سه ماه قبل یاز می خوردم که دیگه گیر نیاوردم و به توصیه دکترم روکین خوردم. یه دوره خوردم و مشکلی نداشتم ولی از سری دوم افتضااااااااح بود . همین حالت افسردگی و عصبی شدن بیش از حد رو داشتم . ضمن اینکه ظاهرا روی شیرم هم تاثیر گذاشته بود و پسرم هم بسیار بداخلاق شده بود. مجبور شدم قطعش کنم. خواهرم هم جدوسه دوره خورده و ریزش بسیار شدید مو پیدا کرده. من از بچه های همین سایت شنیدم که ظاهرا فرمول قرصهای ضد بارداری رو تغییر دادن و دیگه اثری ندارن. من که کنار گذاشتم .
بروشورش رو خوندی چه عوارض وحشتناکی داره؟

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

شادی جون منم هرچی گشتم یاز یا یاسمین پیدا نکردم دکترم کلی بهم اطمینان داد که روکین عوارض نداره ولی خیلی افسرده شدم همش اشکم بی خودو بیجهت براهه
ادم نمیدونه چیکار کنه تو این مملکت اخه من بغیر از جلوگیری برای تنظیم هورمون این قرصو دارم میخورم
کلا باید بمیریم ، یا انقدر بزاییم تا بمیریم.
نمی دونی پسر من چه حال بدی شده بود. انگار سوزش ادرار گرفته بود و بدخواب هو شده بود وحشتناک. دکتر خر من هم گفته بود موردی نداره توی شیردهی استفاده کنی . بعد از اینکه قطعش کردم پسرم سریع خوب شد.

سلام دوستان من هم یک دوره روکین استفاده کردم مشکلی نداشتم بعد قطع کردم بعد از یکی دوماه دوباره شروع کردم شیش روز خوردم به قدری افسرده و مضطرب و دپرس شدم که قطعش کردم خواب نداشتم تا میخوابیدم از شدت استرس از خواب میپریدم همش دلم گرفته بود افسرده شده بودم بی هیچ دلیلی هرچی فکرمیکردم ک الان چرا دلم گرفته هیچی به ذهنم نمیومد خلاصه قرص و بعد شیش روز قطع کردم یکی دیگه از عوارضشم لکه بینی بود از روز اول پریودم ک شروع کردم به خوردن من همیشه روز پنجم پاک میشدم ولی اینبار روز شیشم هم لکه بینی داشتم قرصو قطع کردم اما لکه بینیم همچنان ادامه داشت تا روز نهم دوباره پریود شدم و امروز ک روز سیزدهمه بلاخره پاک شدم و افسردگیم هم از بین رفته اما هنوز یه ساعتایی از روز باز دلگیری و اضطراب الکی میاد سراغم اما خیلی خیلی کمتر شده و تا چند روز دیگه انشالا کاملا خوب میشم خلاصه از روکین به شدت وحشت دارم و دیگه هرگز نمیخورم   

از خدا خوشبختی خواستم تورا برایم فرستاد❤
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید