2726
عنوان

سوزش شدید در زیر سینه چپ در ماه ششم

4563 بازدید | 8 پست
بچه ها کمک کنید کسی هست زیر سینه چپش درد و سوزش داشته باشه. به طوری که نمی تونم زیاد رو پهلوی چپ بخوابم. کسی هست مثل من باشه؟
سلام عزل جونم

من مثل شما هستم من اواخر ماه چهارم هستم ، من که شبهایی که شام زیاد میخورم اینطوری میشم ولی کلا

اذیت میشم نمیدونم واقعا برای معده ام هست یا نه؟؟؟؟
یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنم از معده باشه.منم موقعی که باردار بودم به شدت دچار همین مشکل بودم.باید مرتب فشار خونت رو هم چک کنی چون یکی از علائم بالا رفتن فشار هست.من که اینقدر مشکلم شدید بود به خاطرش دو هفته زودتر زایمان کردم.
2728
غزل جون منم مثل شما هستم البته باردار نیستم فشارمم هیچ وفتم بالا نیست اما چند وقته اینجوری شدم شبها موقع خواب نمی تونم سمت چپم بخوابم....نگرانم که از قلبم باشه.
مامانم پرستاره هروقت بهش می گه از معده اته حالا خدا کنه که اینجوری باشه
غزل جون منم مثل شما هستم البته باردار نیستم فشارمم هیچ وفتم بالا نیست اما چند وقته اینجوری شدم شبها ...

سلام نانسی جان خوبی عزیزم منم مثل شما هستم بطوریکه این وسط دریچه سینم میسوزه وحشتناک حتی بعد غذا خوردن که دوساعت بعد میخوام بخوابم وحشتناک درد سوزشی وسط سینم میاد و احساس میکنم تو گلوم یه چیزی داره گیر میکنه پدرمو دراورده خدا سر شاهده حتی موقع خواب گرفتاری دارم باهاش شربت الومیونیوم ام جی خوردم که بهتر شم هنوز سوزش لعنتی باهام هست گهگاهی میادو میره با قرص مرازول ۲۰ که اصلا اروم نشدم مجبور شدم شربت الومینیوم ام جی بخورم که بهتر شم ولی هنوز درد و سوزشش گهگاهی باهام هست 😢😢😢😢😢