2726
عنوان

امروز چه روزیه ؟

214 بازدید | 15 پست

همسایمون روضه گذاشته ،دلم مرد از بس ناله کردن ،این چه مملکتیه فقط غم و غصه توشه ای خدا😢😢

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو محرم صفر کلا میگیرن معمولا.. هر کی هر روز بتونه حالا ناراحت نباش یه هفته دیگه تمومه

این روضه موضه ها تو ایران تمومی نداره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
روز پنجشنبه و شبش شب جمعه🙊🙊🙊

احتمالا واسه ی بدبختی امشبشون دارن زجه میزنن 😐

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
چرا بابا...  محرم صفر. فاطمیه... بقیش که چیزی نیست. همین دوتاست

همین دو تا یکی دو روز که نیست سه ماهه یه ماهم رمضونه  میشه چهار ماه ،کلا تقویم ما ایرانیا پر از وفاته

همین دو تا یکی دو روز که نیست سه ماهه یه ماهم رمضونه  میشه چهار ماه ،کلا تقویم ما ایرانیا پر از ...

ماه رمضان که غم توش نیست زیاد... 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
اوووووووو.. اونم که یه شبه..  چقد سخت میگیرین

شبا همینقدری که من گفتم شب شادی نام ببر

شبا همینقدری که من گفتم شب شادی نام ببر

نیمه شعبان.. که از اول شعبان شروع میکنن خیابونا رو اذین مسبندن و..  عید غدیر.. که اونم تقریبا از بعد عید قربان 

. روز مادر.  همون تولد حضرت  فاطمه 

همون تولد  حضرت علی  روز پدر 

عید قربان 

عید فطر 

تولد امام رضا تا تولد حضرت معصومه که اسمشو گذاشتن دهه کرامت... 

هینا که میگم هم هر کدوم دهه به دهه براش جشن و اینا میگیرن... یعنی نه که یه روز باشه. 

بقیه تولدای اماما

بعدم اینا مذهبیا. 

خب بعدشم عید نورروز و شب بلدا و و اینام شادیه دیگه مذهبی هم نیست.. 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
2706