2733
2734

میگن دختر بیشتر طرف چپ و بالای شکم ضربه داره اینو مادرشوهرم گفت برا من که درست بود. البته بعد از 16 هفته میتونی لگد رو تشخیص بدی من از 13 حرکت مثل کرم پایین شکمم زیر ناف داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن دختر بیشتر طرف چپ و بالای شکم ضربه داره اینو مادرشوهرم گفت برا من که درست بود. البته بعد از 16 ...

برامن طرف چپ وحرکتابالاوپایین بودپسرشدربطی نداره اصلا همه هم میگفتن دختره

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

من هم دختر داشتم هم پسر تفاوتشون رو هنوز نمیدونم جز اینک اولین باری ک حرکت دخترمو حس کردم تو پنج ماه بودم مثل نبض بود

ولی پسرم تو سه ماهه مثله ترکیدن حباب حسش کردم

فقط میدونم پسر بیشتر بالای شکمه و شکمو روب جلو تیز میکنه .

2738
برامن طرف چپ وحرکتابالاوپایین بودپسرشدربطی نداره اصلا همه هم میگفتن دختره

به تعیین جنسیت که کلا ربطی نداره گلم منم گفتم از بعد از 16 هفته. مادر شوهرم 4 تا دختر داره اینو گفت برا منم اینجوری بود. گفت کلا دخمل زیاد میاد طرف چپ. 

بچه هابمن گفت تو پانزده و انومالي پسر سونو هفته بیست و یک دختر چی کار کنم ب نظرتون?

چطور تووو آنومالی گفتن پسر!!آنومالی هفته چند رفتین؟؟

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که بمن عطا کردی شکرت🌹🌹
بچه هابمن گفت تو پانزده و انومالي پسر سونو هفته بیست و یک دختر چی کار کنم ب نظرتون?

وااای آنومالی گفت پسره؟؟؟!!حالا به منم هفته ۱۵گفت پسره....نکنه اشتباه گفته باشهههه😓اینهمه سیسمونی خریدم میرم وگرنه مطبشو آتیش میزنم😲

خدایا شکرت

وا سونوگرافیت خیلی دیگ احمق بوده

الان هفته ۱۲ نود درصد تشخیص میدن چ برسه به آنومالی

سونوگرافیتو عوض کن بروجای دیگ بپرس خیالت راحت بشه

وااای آنومالی گفت پسره؟؟؟!!حالا به منم هفته ۱۵گفت پسره....نکنه اشتباه گفته باشهههه😓اینهمه سیسمونی خ ...

بدلت بد راه نره کم پیش میاد اشتباه کنن

منم همش شک داشتم ولی تو ۱۲ هفته و ۱۸ هفته و ۳۰ هفته هرسه رو یچیز گفت

2706