2737
2734

مثلاً بی ادبی دادن جریمه های طولانی ایجاد ترس و دلهره بی خودی درس ندادن ولی درس پرسیدن خارج از حد کتاب مثلاً کتاب گفته نماز رو با معنی از رو لوحه بخونم و در حد توان تا آخر سال حفظ کنند اما ایشون بی درس دادن گفتن در عرض یک هفته کل نماز و با معنی هاش حفظ کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه مدرسه دولتی میره خیلی دستت به جایی بند نیست  شرمنده

دولتی میره ولی این خانم از حد گذراندن و همه به شدت ازش میترسن چون جلو همه ی ما به وزارت و بالا دستی ها فحش داد گفت من گردنم کلفت تر از اوناس

2738
نماز رو تا آخر سال بدون معنی فارسی میشه یاد گرفت  آیا کل کلاس رو جریمه میکنه  یا فقط فرزند ...

به خدا تو دو هفته باید کلش رو با اذان و اقامه یاد می‌گرفتن یه هفته اذان و اقامه یه هفته هم باقیش

دولتی میره ولی این خانم از حد گذراندن و همه به شدت ازش میترسن چون جلو همه ی ما به وزارت و بالا دستی ...

پس یک نامه بنویسید وچند نفر امضا کنید ببرید اداره حراست تا معاونت آموزشی  وحتی اداره کل هرچقدرم گردنش کلفت باشه دست بالای دست بسیاره البته کار آنچنانی نمیکنن تذکر میدن اما اتحاد اولیا باهم مهمه 

دوباره به آفتاب سلام کن  
پس یک نامه بنویسید وچند نفر امضا کنید ببرید اداره حراست تا معاونت آموزشی  وحتی اداره کل هرچقدرم ...

همه میترسن ازش توی جلسه اول با اولیا نمیدونی چه رفتاری کرد😥

2706