2737
2734

وارد هفته ۳۸ شدم. شکمم بزرگ نیس خیلی، از قبل هم شکم تداشتم و‌لاغر بودم، هفته ۳۲ رفتم سونو وزنش ۱۹۰۰ بود

دیگه نرفتم میگم نکنه وزنش کمه و‌ وزن نگرفته 😢

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

نن .سر بچه اولم اینجوری بودم.دکترم که ماشاله خیلی حالیش بود مثلا میگفت بچت خیلی وزن داشته باشه تو تولد دو و نیمه.

بچم سه کیلو هفتصد بود ☺☺

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجو بودم دکتر فکر کرد بچه رشد نداره فرستاد سونو اورژانسی وقتی رفتم گفت خانوم بچه رشدش عالیه به دنیا اومد سه کیلو و دویست بود من تا ماه شش هیچ کس نمیدونست باردارم

من ماه اخر شکم شش ماهه هارو داشتم بااینکه خودم وزنم خیلی بالا رفته بود..دخترمن 38 هفته با وزن 3600 دنیا اومد

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738
من شكمم كوچيك بود دكترم هم گفت كوچيكه ريز و ميزه ست ولي با اجازت تو اتاق عمله دهنش وا مونده بود گفت ...

روز قبلش رفتم كاراي بيمارستانو انجام بدم تموم كه شد پرستاره گفت حالا به مريض بگيد بياد واسه ازمايش گفتم كجا بيام گفت شما نه اوني كه ميخواد سز بشه، گفتم خودمم ديگه😁

منم شکمم خیلی کوچیکه وقبل بارداریم اصلاشکم نداشتم.سی هفته۱۴۴۰بودالان سی وپنج هفتم نمیدونم وزنش چقدره.هفتم ابان نوبت سونودارم خداکنه وزنش بالارفته باشه:-(

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

کی شکم در میاریم من از قبل شکم داشتم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
همین روزا دنیا میاد فرشته کوچولوت مهم اینه بالای 2500 باشه نگران وزنش نباش 

مرسی عزیزم

دعا کن زایمانم راحت باشه، اره بالای ۲۵۰۰ باشه خوبه 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
2706