2726
عنوان

خانوم خوشگلایی که لتروزول خوردن

299 بازدید | 13 پست

سلام جیگرا صبحتون بخیر😄

شما که لتروزول خوردین با چه دستوری خوردین

من یادمه دفعه قبل دکتر به من دگزا هم داد اما یادم نیست دگزا رو روزی چقدر میخوردم لتروزولو چقدر😩

امروز روز 3 هستم و باید شروع کنم دکترمم رفته ددر

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بله عزیزم از امروز تا روز هفتم روزی دوتا روز 13یا 14حتما سونو واژینال برای بررسی سایز فولیکول بعد در ...

عزیزم دگزا نمیخوردی؟

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دگزا میدن برای سرکوب موقت سیستم ایمنی که اسپرم ها توسط لنفوسیت های لوله فالوپ از بین نرن و ماندگاری ...

دگزارو چقدر بخورم عزیزم میدونی؟

بسته به چرخه سیکلت داره من سیکلام 30 روزست از روز پنجم پریود میخوردم. بعضیا از روز سوم میخورن

دفعه قبل گفت از روز 3

امروز شروع میکنم فقط نمیدونم چه دارو های دیگه ای هم زمان باید خورد

دفعه قبل گفت از روز 3 امروز شروع میکنم فقط نمیدونم چه دارو های دیگه ای هم زمان باید خورد

هرچی تجویز کرده بخور دیگه میشه باهاش کلومیفن خورد آمپول اچ ام جی زد بستگی به این داره تنبلی تخمدانت شدید باشه یا خفیف چون هرچی باهاش مصرف کنی باعث تحریک بیش از حد تخمدان میشه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
هرچی تجویز کرده بخور دیگه میشه باهاش کلومیفن خورد آمپول اچ ام جی زد بستگی به این داره تنبلی تخمدانت ...

نیستش مسافرته

نیستش مسافرته

پس فعلا همون لتروزل بخور اگر شاید فولیکولات با همونا رشد کردن همه دکترا برای بار اول تک دارویی میرن جلو اگر نتیجه نداد اضافه میکنن

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (: