2733
2734
دقیقا مثه دکتر من

اینقدرم نی نی من میل به چیز خوردن داره اما اصلا اجازه نداد بهش غذا بدم گفت واکسن شش ماهگیشو که زدی بعد بیارش تا بهت دستور غذایی بدم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
نمیدونم من پسر اولیم هیچ میلی به غذا خوردن نداشت خیلی از بعد خوردن حریره وزن نگرفت همش بستگی به چیز ...

پول پدر جالب بود، با شیر من و شیر خشک که چاق نشد کاش یا پول باباش چاق شه😀😀😀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پول پدر جالب بود، با شیر من و شیر خشک که چاق نشد کاش یا پول باباش چاق شه😀😀😀

البته پسر اولی من نه با پول پدر تپل شد نه با شیر من.اما دومیم با شیر من خوب وزن گرفت.همش بستگی به خود بچه داره کلا بچه های اولی بد قلقن.یکم تا میان‌ تپل بشن آدمو حرص میدن.اطرافیانم که قربونشون برم نمک روی زخم میشن از بس میگن چرا به بچت رسیدگی نمیکنی

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

اب بادوم بده ولی روی وزن گیری تاثیر نداره

بادوم خام را پوست بگیر پودرش کن با اب جوش بزار دم بکشه بعد ساف کن یا اب روییش را بریز توی شیشه شیرش بده بخوره

لعاب برنج هم خوب برای چهار ماهگی

ولی اصلا شیرین نکن اون هم با شکر...خواستی مزه دارش کنی یک کوچولو نبات ساده بریز

رفلاکس نداره؟ 

خودتون و باباش ریزه میزه نیستید؟

2728
اب بادوم بده ولی روی وزن گیری تاثیر نداره بادوم خام را پوست بگیر پودرش کن با اب جوش بزار دم بکشه بع ...

رفلاکس داره، 😕😕 من و باباش دوتا متوسطیم

ولی باباش کلا از بچگی ظریف بوده و دست و پاهاش کوچیک بوده به عنوان یه مرد

البته پسر اولی من نه با پول پدر تپل شد نه با شیر من.اما دومیم با شیر من خوب وزن گرفت.همش بستگی به خو ...

اخ اخ حرف اطرافیانو که نگو

میگن به بچت شیر نمیدی مگه؟ هر بارم میبیننش هی میگن چرا بزرگ نشده، چرا چاق نیست و ....

اخ اخ حرف اطرافیانو که نگو میگن به بچت شیر نمیدی مگه؟ هر بارم میبیننش هی میگن چرا بزرگ نشده، چرا چا ...

میدونم عزیزم منم همه اینا رو پشت سر گزاشتم😭

2738
غیر ممکنه بچه وزنگیریش با شیر مادر و شیرخشکه کلا بچه ها هرچی وزن بگیرن تا ماه ۴ و ۵ بعدش دیگه خیل ...

پسر منم سه ماه و ۱۵ روزشه با شیرخشک وزنش خیلی کمه برا همین میخوام ۱۵ روز دیگه لعاب برنج رو شروع کنم

سلام عزیزم. لعاب برنج به نی نی دادی؟ تاثیری روی وزن گیریش داشت؟

سلام ببخشید ی مدت گوشیم خراب بود تا حالا.پسرم الان ۱۱ ماهشهر آخر این ماه تولدشه بازم وزنش خیلی کمه یادمه آخرین بار ک یک ماه پیش بود وزنش هفت کیلو بود.بله لعاب برنج انواع سویق ها، سویق سنجد،سویق کامل کودک ،فرنی،هر چی شما بگین بهش دادم ولی وزن گیریش کمه چندبارم شیرخشکشو عوض کردم ولی نمیشه😔

سلام ببخشید ی مدت گوشیم خراب بود تا حالا.پسرم الان ۱۱ ماهشهر آخر این ماه تولدشه بازم وزنش خیلی کمه ی ...

عزیزم پسرت رفللکس نداره چون بچه های رفلاکسی معمولاوزن نمیگیرن چه شیرخشکی میدی

دنیای من ریحانه ورضا😘
عزیزم پسرت رفللکس نداره چون بچه های رفلاکسی معمولاوزن نمیگیرن چه شیرخشکی میدی

ن خداروشکر آزمایش هاش سالمه .من اول بیباک دادم.بعد آپتامیل.بعد نان .همه ی اینا نساختنش دوباره اومدم روی بیباک ولی تأثیری ندیدم

2706