2726

دکتر پسر من گفت تا شش ماه اصلا چیزی بهش نده اگه کمبود وزن داره یا شیرت کمه شیر خشکش بده بهتره

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

شکر لازم نیست اصلا

لعاب خالی

هیچ ربطی به وزن گیری نداره فقط معدش رو آماده میکنه تا غذای کمکی رو شروع کنه

ضمنا با شروع غذای کمکی روند وزن گیری خیلی کندتر از قبل میشه.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر پسر من گفت تا شش ماه اصلا چیزی بهش نده اگه کمبود وزن داره یا شیرت کمه شیر خشکش بده بهتره

شیر خشکم میخوره، اما وزن گیریش کمه، برا همین باید غذا رو از چهار ماهگی شروع کنم

2728
شکر لازم نیست اصلا لعاب خالی هیچ ربطی به وزن گیری نداره فقط معدش رو آماده میکنه تا غذای کمکی رو شر ...

جدیییی؟ پس چرا یه عده میگن ما غذای کمکی شروع کردیم نینیمون خیلی تپل شد؟

خوب پس اگه اینجوریه که بهش بده.حریره هم اگه بهش بدی خوبه.وزنش چقدره؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

شکر اصلا نده

میدونستی شکر باعث خنگی میشه اصلا خاصیتی نداره حتی واسه بچه

حداقل با نبات بذار بپزه باز بهتره

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
جدیییی؟ پس چرا یه عده میگن ما غذای کمکی شروع کردیم نینیمون خیلی تپل شد؟

غیر ممکنه

بچه وزنگیریش با شیر مادر و شیرخشکه

کلا بچه ها هرچی وزن بگیرن تا ماه ۴ و ۵

بعدش دیگه خیلی کم وزن میگیرن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وزن تولد ۲۵۰۰ ولی زردی گرفت کم شد شد ۲۲۰۰  الان که سه ماهس ۴۱۰۰

عزیزم چقدر کوچولوئه.بعضی از بچه ها با شیر وزن گیریشون زیاد میشه بعضیاشون با کمکی.بستگی به میل غذا خوردن نینیت داره.اما لعاب برنج هیچ فایده ای براش نداره از همون حریره شروع کن اما بزار ۴ماهو نیمش که شد شروع کن

پس میزارم تا ۴/۵ ماهگی حریره وزن میده ؟ ☹️☹️

نمیدونم من پسر اولیم هیچ میلی به غذا خوردن نداشت خیلی از بعد خوردن حریره وزن نگرفت همش بستگی به چیز خوردن نینیت داره به قول قدیمیها میگن بعضی از بچه ها با شیر مادر تپل میشن بعضی هاشون با پول پدر

2706