2733
2739

شوهرم امشب راهی کربلا شد

هیییچ وقت بدون هم تا سر کوچه هم نمیرفتیم امسال خودم زور شدم ک برو کربلا،هرچی اصرار کرد بیا توهم گفتم اذیت میشی میخای همش نگرانم باشی ک کجا بخابم کجا نخوابم و....

الان حس می‌کنم دارم خفه میشم از بغض 

دست خودم نیست

مثل من..نمیخواست بره..ولی اصرار کردم تا راضی شد..البته میدونم خودشم‌ته دلش دوست‌داشت‌بره..الانم اومدم‌خونه پدر شوهرم ..خوابم‌نمیره.منم دلتنگش شدم 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل من..نمیخواست بره..ولی اصرار کردم تا راضی شد..البته میدونم خودشم‌ته دلش دوست‌داشت‌بره..الانم اومد ...

حس بدیه،من حس کردم ته دلش دوست داشت بره ولی الان دلتنگیش داره خفم میکنه خونه مادر شوهرمم

یکی نیستیم ما😂😳

2728

شوهر منم کربلاست پسرمم شدید سرماخورده شب و روز نق میزنه و نمیخوابه از یه طرف استرس مهمون داری از یه طرف دوری شوهرم😭😭😭

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
شوهر منم کربلاست پسرمم شدید سرماخورده شب و روز نق میزنه و نمیخوابه از یه طرف استرس مهمون داری از یه ...

چقد بده مرد تو خونه نباشه

بار اوله دستش زیر سرم نیست و میخام بخابم البته خوابمم نمیبره

بیشتر نگرانشم

چقد بده مرد تو خونه نباشه بار اوله دستش زیر سرم نیست و میخام بخابم البته خوابمم نمیبره بیشتر نگران ...

واقعا..انشالله سایشون از سرمون‌کم نشه..

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2738
پدرشوهرم رفته..خونشون خوابیدیم.خواهرشوهرا و بچه هاشونم هستن هر شب😐

اتفاقا من هم ..با این تفاوت خدا رو شکر ی خواهر شوهر دارم

😆😆شب اونجایی؟

اره..ولی احتمالا فردا برم‌خونه بابام انشالله