2733
2734
عنوان

کمک جهت رفع خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 31 پست
پس من چی بگم که یکی از زنای اقواممون که من داستان های خیانت شوهرشو کامل می دونم . اونوقت این میاد ه ...

چقدر حس بدیه 

کاش منم نمیدونستم و نمیفهمیدم اصلا 

میدونین مجبورم جلوش معمولی رفتار کنم اما سخت ویتی کرم ربختن هاشون رو میبینم 

بدتر اینکه که هم خانمی که خیانت میکنه هم معشوقش رو میشناسم و میبینم. 

بخاطر همین ام درگیرشم 

حالم بد میشه

و متعجبم که چرا خود همسر هاشون متوجه نیستن 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
از طریق یه نامه تایپی که ردت گرفته نشه بنویس من از ماجراهات خبر دارم اگه ادامه بدی ابروت رو میبرم،به ...

واقعا پیشنهاد خیلی خوبیه 

ممنونم از راهنمایینتون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه خوبه شوهرشو یه جوری مطلع کنی

واقعا جرئتش رو ندارم میترسم مسئله ناموسی بشه 

منم که مثلا عکس یا مدرک ندارم 

اونچه که باچشمام دیدم و با گوش هام شنیدم سندمه 

نمیتونم به بقیه ثابت کنم 

و اگه شپهرش بفهمه از طرف من بوده 

ممکن دوباره اون خانم بزنه زیرش 

چون قبلا یه بار همین چند ماه پیش تا مرز جدایی رفتن اما آخرش گفتن سو تفاهم بوده . 

الان من میترسم درگیر کنم خودم رو 

از طرفی هر شب فکرم شده این مسئله که کاش تلنگر میخورد جلو من ضایع بازی در نمیورد 

واقعا بی خبری خوش خبری هست یه جاهایی 

خورشیدکه پشت ابر نمیمونه بالاخره دستش رو میشه

بنظر شما من تحمل کنم به روی خودم نیارم و‌کمتر برم جاهایی که هستن ، یا تلنگر بزنم ،نامه بهش بدم . 

کدوم انسانی تر و راه درست تری هست؟

2738

سلام مهرنوش جان.داشتم تاپیکاتو میخوندم تاپیک رسوایی خانوادگیتو هم خوندم این تاپیکتو دیدم فکرکنم قضیه همونه درسته؟برام عجیب بود ک آخرش چی میشه؟تونستی تلنگری بزنی؟زندگیاشون ک از هم نپاشید خدایی نکرده

سلام مهرنوش جان.داشتم تاپیکاتو میخوندم تاپیک رسوایی خانوادگیتو هم خوندم این تاپیکتو دیدم فکرکنم قضیه ...

سلام عزیزم والا من یه استوری گذاشتم راجب خیانت و دیدم همون شخص واکنش نشون داد که درسته و ... ، بعدشم دیگه پیگیری نکردم . متاسفانه برملا شد و جریان طولانی داشتن اما در نهایت ببخشش باعث شد زندگی هاشون جریان داشته باشه ‌

سلام عزیزم والا من یه استوری گذاشتم راجب خیانت و دیدم همون شخص واکنش نشون داد که درسته و ... ، بعدشم ...

خداروشکر ک زندگیاشون ادامه داره.دوباره برملا شد ینی؟بعد ی بار برملا شدن بازم رابطه داشتن؟

خداروشکر ک زندگیاشون ادامه داره.دوباره برملا شد ینی؟بعد ی بار برملا شدن بازم رابطه داشتن؟

نه یه بار برملا شد فقط ‌ ، والا نمیدانم دیگه کلا زیاد توی فامیل نیستند ، آخرین بار ام من آبان ماه دیدمشون دیگه از اقوام بی اطلاعم. 

2706