2737
2739

همه بیاین بازی باحالیه

تو این بازی اول از همه من 4 تا کلمه ی بی ربط رو مینویسم ، اولین نفری که پست میزاره باید با این 4 تا کلمه یه جمله بسازه ! بعد از ساختن جمله و نوشتنش باید 4 تا کلمه ی بی ربط جدید بگه تا نفر بعدی با اون کلمات یه جمله ی جدید بسازه !😁

هرچی جمله ها مسخره تر باشه بازی باحال تره 

خب با اینا جمله بسازید 

خر،  اسانسور.  دشویی.   گلدون

🖤💫🤍🌙🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی خر سوار آسانسور شد رف تو گلدون بغل دسشویی مستراح کرد

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خری رفت تو اسانسور تو گلدون دشویی کرد😑😑

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2738
عین خر در اسانسورو باز کرد تو گلدون دشویی کرد😂😂

😅😅😅دمت گرم

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

ممد سوار بر خر و گلدون بدست تو اسانسور تو تمبونش دشوری میکرد😱😲❤

خشتک.پنکه.خروس.تخت دونفره😀

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2706