2737
2734
عنوان

کم تمرکزی پسرم در درس

| مشاهده متن کامل بحث + 8871 بازدید | 55 پست
پسر منم همینه خیلی هم حساس و زود گریه اش در میاد. میگه مامان دوست دارم درست بنویسم نمیدونم چرا نمیشه ...

دختر منم دقیقا همینه خواهش میکنم خیلی بهش فشار نیار  من متاسفانه به خاطر اینکه خیلی بهش فشار میاوردم گاهی میگفت تومنو دوست نداری الانم گاهی میاد میگه مامان تومنو دوست دا ری یا میگه احساس میکنم من دختر خیلی بدیم از وقتی متوجه شدم چه تاثیر بدی روش گذاشته دیکه فشار نمیارم بهش رابطمو دوستانه تر کردم مدام براش هدیه میخرم سوپرایزش میکنم خیلی بهتر شده اعتماد به نفسش بالا تر رفته

طعم پرتقال  با کراهت میخوره چون چرب ولی میدم بهش  بخدا خیلی حواسم بهش اندازه ۱۰ تا بچه ب ...

انشالله براتون افتخار بیاره. بچه های منم بدغذان مادر اینجور بچه ها بودن کار دشواریه ولی چه میشه کرد خدا توفیقشو نصیب ما کرده شکر خدا تنشون سالم باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله براتون افتخار بیاره. بچه های منم بدغذان مادر اینجور بچه ها بودن کار دشواریه ولی چه میش ...

مرسی عزیزم

بد غذا بودن همه بچه ها دارن

بخدا تقریبا دو هفته اینقدر بد بود که از دستش کلی گریه کردم.

ولی خودم ول کن نیستم

دختر منم دقیقا همینه خواهش میکنم خیلی بهش فشار نیار  من متاسفانه به خاطر اینکه خیلی بهش فشار می ...

درسته حق با شماست ولی گاهی آدم کنترلش رو از دست میده

ولی در کل حفظ اعتماد به نفس بچه از همه چی مهم تره 

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2728
فقط این حس هات رو به بچه القا نکن.... با بازی یا قصه گویی و تشویق زیاد حتما علاقه مند میشه و به روا ...

ممنونم از راهنمایی هاتون

پسرم دیروز توی مدرسه دیکته داشته از ده خط دیکته 20 تا کلمه جا انداخته،غلط املایی نداشته ها فقط جا ان ...

خدا صبرا بده خواهر 

خیلی سخته درکت می کنم 

مرسی عزیزم بد غذا بودن همه بچه ها دارن بخدا تقریبا دو هفته اینقدر بد بود که از دستش کلی گریه کردم. ...

خدا شاهده هفت سال چه ها کشیدم سر تغذیه  دخترم قشنگ پیرم کرد الانم که پسرم دوسالشه پا گذاشته جا پای آبجیش منم که از صبح کفشای آهنی به پا برو که رفتیم دنبال کار این دوتام با اون وضع غذاشون الانم که درسش شروع شده  دختره

خدا شاهده هفت سال چه ها کشیدم سر تغذیه  دخترم قشنگ پیرم کرد الانم که پسرم دوسالشه پا گذاشته جا ...

قبول دارم سخته ایشالا خدا بهت توانایی بده

زیر نظر دکتر پیگیری کن 

2738
سلام دخت. منم مشکل بی دقتی رو داره امسال کلاس دومه پارسال برای کلاس اول خیلی اذیت کرد من گاهی گریه م ...

سلام عزیزم اسم کتابا چی بود وبازی معمایی 

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم