2737
2734

سلام. خوبین؟ شبتون بخیر.

میگم من یه شب تاپیک زدم درباره دادخواست طلاق از طرف مرد و مدت زمانی که طول میکشه طلاق انجام بشه...شما لطف کردین اونجا جواب دادین . 

برای برادرم بود. متاسفانه تا امشب علت اینکه سرد شده رو نگفت امشب بهمون گفت که خانومش با پسرداییش پیام عاشقانه رد و بدل میکنه در حد خیلی بد ...

بعد حالا خواستم بپرسم این موضوع باعث نمیشه که زودتر روند طلاق انجام بشه؟ یا بازم اونا میتونن به رای دادگاه اعتراض کنن و بازم عقبش بندازن؟ چون با شناختی که ازشون داریم بسیاز اذیت کن و عقده ای هستن و احتمالش زیاده توی دادگاه حاضر نشن

سلام.عزیزم پیام عاشقانه رو باید با مدرک بدید به دادگاه مثلا پرینت اس ام اس.ولی اگر مثلا تل گرام باشه سخت میشه قاضی رو قانع کرد چون راههای میانبر برای سند سازی از طریق تلگ رام زیاده.اگر دلیل محکمی مثل پیامک دارید یا اینکه خط خانم به نام برادرت بوده اونطوری میتونه ثابت کنه ولی در غیر اینصورت صرف تنها گفتن  که بوده دلیل محکمه پسندی نیست.یه کار دیگه هم که میتونه بکنه ایه که یه دفاعیه برادرت بنویسه و توی اون علت طلاق دادن رو ذکر کنه و عنوان کنه که همسرش در حضور چند نفر قبول کرده که با پسرداییش صحبتهای عاشقانه رد و بدل میکرده که نام شاهدها رو که حداقل دو تفر باید باشند ذکر کنه و اینکه از اقوام نباشند و اینکه احتمال اینکه قاضی شهود رو احظار کنه و قسم بده هم هست.ولی اگر نتونه ثابت کنه و صرفا بگه بوده چنین چیزی همسرش میتونه ازش اعاده حیثیت کنه و شکایت کنه که البته کاری نمیکنن یه جریمه کوچکه ولی خب ازار و اذیت میشه.میتونه ازش فیلم بگیره حین اینکه داره اعتراف به رابطه میکنه و ارایه بده در صورت اثبات روند طلاق خیلی زود تموم میشه.

چیز دیگه اینکه عروستون هر چقدر بخاد زور بزنه نهایت دو بار اعتراض بزنه و هر اعتراضش دوماه روند پرونده رو عقب میندازه.نیومدنش هم یک بار نمیتونه بیاد و اگر نیاد حکم صادر میسه بعد ایشون میتونن واخواهی بدن و بگن مشکل داشتن نیومدن براشون باز جلسه تشکیل میدن .اینهایی که میبینید چند سال درگیر هستن چون طرف مجهول المکان هست و ابلاغیه  رو به دستشون نمیتونن برسونن.اما اگر ابلاغیه بره و ایشون امضا کنه یا اعضای خانواده ولی توی جلسه نیاد رای صادر میشه بدون اینکه ایشون فرصت دفاع داشته باشه روند پرونده طلاق از سوی زج خیلی سریعتر از دادخواست از طرف زوجه هستش.چون زوج مهریه رو قبول به پرداختش میکنه.تقریبا شبیه به طلاق توافقی میشه

ما ملت حسينيم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728