2410
2553
عنوان

کیا شوهرشون توی اسنپ کار میکنه

782 بازدید | 13 پست

من شوهرم بیکار شده قراره فعلا بره اسنپ کار کنه

اوناییکه شوهراشون توی اسنپ هستن چندساعت در روز کار میکنن و چقد درمیارن؟

خدایا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر من پارسال کار می‌کرد خوبم در می آورد 

اما اون مجرده و راحت تره 

صبحها تا ده یازده میرفت 

اما شبا تا تا هر وقت مشتری بود می موند سه تومان هم درآمد داشت تقریبا گاهی بیش‌تر گاهی هم کمتر 

دقیق نمی‌دونم 

2720

شوهرمن معلمه اخرای ماه میره هم اسنپ هم تپسی میگه درآمدش بستگی به ساعتش و محلش داره اگه صبحها وقتش ازاده بهترین زمانش اول صبح ساعت هفت ایناهاست، اسنپ قیمتش تقریبا ثابته ولی تپسی بسته به ترافیک قیمتش تغییر میکنه

2714

شوهرمنم هم اسنپ میره هم تپسی اماازش بپرسی همش میگه هردوش بده😊ازبس ناشکره البته شوهرمن ازرانندگی وترافیک فراریه ولی مجبوره شرکت حقوق نمیده بایدخرج دربیاد

درآمدش بستگی داره به سرویسهایی که میگیره اگه سرویس خوب بهش بخوره هشت نه ساعت که درروزکارکنه تاصدتومن هم درمیاره 

اسنپ زنگ خورش خیلی بهتره اماتپسی هم مشتری های خاص خودش راداره شوهرمن میگه مسافرای تپسی رفتارشون بهتره مسافرای اسنپ اکثرا فکرمیکنن نوکرشونی😄😄

خب میخوام بدونم اگه مثلا شوهرم صبح بره تا ظهر دوباره عصر بره تاشب تقریبا چقد درمیاره؟

سلام

اگه اینجوری کارکنن روزی صدتومان 

اسممواول تاپیکام مینویسم انتخاب کنی بیای توتاپیک یا نه.ولی اگه اومدی توی تاپیک دیگه جایی واسه کل کل و توهین وبی ادبی باقی نمیمونه...