2733
2734

چي هست؟ ميشه راهنمايي كني كن بيست يك سالمه اما موهاي جلوم سفيد شدن ببشتر ميشن ديگه قشنگ معلومه نميزونم ب چ علت اين طوري شده🙄🙄

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم يك نخش سفيد شد خوردم سياه شد ولي مامانم سه چهار ماه خورد سياه نشد حتي كمي  مامانم ميگفت چون تواخه سنت كم تر منه  تاثير داره زودي هم بهش وسيدي

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
چي هست؟ ميشه راهنمايي كني كن بيست يك سالمه اما موهاي جلوم سفيد شدن ببشتر ميشن ديگه قشنگ معلومه نميزو ...

یه چیز گیاهی هست. همه عطاری ها دارن. میگن اگه شبی یکدونه با آب بخوری مثل قرص رنگدانه های موهای سفید رو برمیگردونه.

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
2738

اره هست فقط خیلی تلخه بعدم ب مدت یکسال مدام باید استفاده کنی اسیابش کنی صبح ب صبح ی قاشق با اب  بخور منم موهام سفیده 28سالمه ولی من از غصه است ک موهام سفید شده 

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
اره هست فقط خیلی تلخه بعدم ب مدت یکسال مدام باید استفاده کنی اسیابش کنی صبح ب صبح ی قاشق با اب   ...

شب لخوري قبل از خواب خيلي تاثيرش بيش تر

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
ابجیم با خوردن سبوس برنج موهاش مشکی شد از ریشه

چه مدت خورد  وكيا ميخورد

2706